komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do metalu 14z, długość 152mm, DeWALT [DT2356-QZ] z domieszką kobaltu
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2356-QZ
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 520 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów BiM do piły bagnetowej o długości 152mm [DT2356] przeznaczony do cięcia metalu, drewna i tworzywa.
Brzeszczoty BiM mają korpus wykonany jest ze stali ze stali wysokowęglowej (HCS) zaś część tnąca wykonana jest ze stali szybkotnącej (HSS) i z domieszką Kobaltu, co zwiększa elastyczność i wytrzymałość, a domieszka kobaltu pozwala na lepsze odprowadzanie ciepła.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 14 zębów na cal, która zapewnia dokładne i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do metalu 14z, długość 152mm, DeWALT [DT2356-QZ]:
- brzeszczoty z domieszką kobaltu przeznaczone do szybkiego cięcia w metalu, w drewnie i w tworzywie sztucznym,
- specjalna końcówka zagłębiająca umożliwiająca wykonywanie cięć zagłębieniowych we wszystkich materiałach drewnianych,
- brzeszczoty BiM mają DT2356 korpus wykonany jest ze stali ze stali wysokowęglowej (HCS) zaś część tnąca wykonana jest ze stali szybkotnącej (HSS) i z domieszką Kobaltu, co zwiększa elastyczność i wytrzymałość,
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- hartowany brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
- stała podziałka zębów brzeszczotu DT2356 to 14 zębów na cal zapewnia dokładne cięcie z małymi wibracjami.
parametry brzeszczotu DT2356:
- długość całkowita: 152 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 14 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 14 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048033364 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.10 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 19.90 cm |
| wysokość opakowania: | 1.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
