Kompaktowa skrzynia narzędziowa TOUGHSYSTEM 2.0 DEWALT [DWST08035-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST08035-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2447 pkt. |
Kompaktowa skrzynka narzędziowa TOUGHSYSTEM 2.0 DEWALT [DWST08035-1], to połowa rozmiaru skrzynki narzędziowej DS300,
Jest kompatybilna ze skrzynkami systemu ToughSystem 2.0 o połowie rozmiaru i normalnym rozmiarze.
Skrzynia ma mniejszą powierzchnię, ale bardzo dużą przejrzystość, posiada 4 przegródki i wewnętrzny organizer, co pozwala dostosować skrzynkę do indywidualnych potrzeb.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Kompaktowa skrzynka narzędziowa TOUGHSYSTEM 2.0 DEWALT [DWST08035-1]
- nowa, KOMAPAKTOWA skrzynia systemu ToughSystem 2.0 to połowa rozmiaru skrzynki narzędziowej DS300,
- jest kompatybilna ze skrzynkami systemu ToughSystem 2.0 o połowie rozmiaru i normalnym rozmiarze,
- ma mniejszą powierzchnię, ale bardzo dużą przejrzystość i daje możliwość bardzo dobrej organizacji wewnątrz,
- posiada 4 przegródki i wewnętrzny organizer, co pozwala dostosować skrzynkę do indywidualnych potrzeb,
- wewnętrzny organizer może być ułożony poziomo na całej szerokości skrzynki narzędziowej, lub pionowo dając bezpośredni dostęp do detali w przegrodach,
- podobnie jak inne skrzynie systemu ToughSystem 2.0 posiada ochronę IP65 przed wodą i kurzem,
- wyposażona w samoblokujące zamknięcia do układania skrzyń w stosy, można je szybko i łatwo łączyć z innymi skrzyniami systemu ToughSystem 2.0
- ma płynnie działające zamknięcia z przodu, obsługa jedną ręką
KOMPAKTOWASKRZYNIA NARZĘDZIOWA TOUGHSYSTEM 2.0 DEWALT [DWST08035-1]:
- skrzynia narzędziowa do przechowywania i transportu elektronarzędzi i akcesoriów,
- wymiary: 279 mm x 375 mm x 317 mm,
- maksymalna ładowność: 25 kg.
Narzędzia i wózki ze skrzyniami pokazane na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży.
| EAN: | 3253561080357 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem 2.0 |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.49 kg |
| długość opakowania: | 39.00 cm |
| szerokość opakowania: | 36.00 cm |
| wysokość opakowania: | 26.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
