klucz zapadkowy, grzechotka akumulatorowa 54Nm 1/4" 12V Li-Ion DeWalt [DCF504N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF504N-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8271 pkt. |
Akumulatorowy klucz zapadkowy 12V Li-Ion DeWalt DCF504N-XJ z mocowaniem na kwadrat 1/4".
Wersja bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, dostarczana w kartonie.
Klucz zapadkowy przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych. Może być wykorzystywany w budownictwie np. do skręcania szalunków, i w pracach instalacyjnych, np. podczas montażu ciągów rurowych ale także sprawdzi się w warsztacie samochodowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz zapadkowy, grzechotka 12V na kwadrat 1/4" firmy DeWalt DCF504N:
- lekki i kompaktowy klucz zapadkowy (grzechotka) z mocnym silnikiem bezszczotkowym przeznaczony do użytku profesjonalnego,
- klucz wyposażony w głowicę z podwójną zapadką dla zwiększenia wytrzymałości,
- kompaktowa głowica grzechotki daje możliwość dostępu do trudno dostępnych przestrzeni,
- ergonomiczna konstrukcja uchwytu daje wygodniejszy uchwyt pozwalający na dłuższy czas użytkowania,
- ma oświetlenie LED, które bardzo dobrze doświetla miejsce pracy,
- grzechotka wyposażona została w blokadę spustu aby zabezpieczyć przed przypadkowym uruchomieniem np. w czasie transportu,
- posiada regulację prędkości w spuście, umożliwiającą kontrolę prędkości i zmniejszenie ryzyka nadmiernego dokręcenia,
- klucz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
DANE TECHNICZNE akumulatorowego klucza zapadkowego DCF504:
- napięcie zasilania: 12 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/4",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 250 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy: 54 Nm,
- wymiary, długość całkowita: 305 mm,
- waga (EPTA): 0,8 kg,
WYPOSAŻENIE akumulatorowego klucza zapadkowego DeWalt DCF504N:
- grzechotka akumulatorowa DeWALT DCF504
- karton
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,8 kg |
| na wyposażeniu: | grzechotka akumulatorowa DCF504, karton |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 250 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| wymiary: | dł 305 mm |
| max moment obrotowy : | 54 Nm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048789315 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 10,8V / 12V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 0.88 kg |
| długość opakowania: | 36.00 cm |
| szerokość opakowania: | 8.00 cm |
| wysokość opakowania: | 7.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
