gwoździe ze stali nierdzewnej z łbem spęcznionym 16 GA do gwoździarek akumulatorowych DCN660, 38x1,61mm, 20°, DeWalt [DNBA1638SZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DNBA1638SZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1792 pkt. |
Gwoździe do gwoździarek ze stali nierdzewnej z łbem spęcznionym serii 16 GA, firmy DeWalt model DNBA1638SZ, grubość gwoździa 1,39 x 1,61mm, długość gwoździa 38mm pakowane po 2500 szt. w pudełku kartonowym.
Gwoździe są nachylone pod kątem 20o, pozwalają na łatwy dostęp do rogów i narożników, można ich używać np. do napraw stolarskich oraz montaży wykończeniowych przy futrynach, ramach okiennych, listwach i panelach.
Gwoździe współpracują z gwoździarkami akumulatorowymi DCN660, DC618 i DC610 i innymi, w których zasobnik jest pochylony pod katem 20o .
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe / sztyfty do gwoździarek do drewna DeWALT DNBA1638SZ
- gwoździe wykonane ze stali nierdzewnej ze spęcznionym łbem, odporne na korozję,
- do magazynka nachylonego pod kątem 20º,
- gwoździe pod kątem 20o pozwalają na łatwy dostęp do rogów i narożników,
- gwoździe nadają się np. do napraw stolarskich oraz montaży wykończeniowych przy futrynach, ramach okiennych, listwach i panelach,
Parametry gwoździ do gwoździarek DeWALT DNBA1638SZ:
- długość gwoździa: 38 mm,
- grubość gwoździa: 1,39x1,61 mm,
- wykończenie: galwanizowane,
- kąt pochylenia: 20o,
- ilość sztuk w opakowaniu: 2500szt.
- opakowanie: karton,
Gwoździe DeWALT DNBA1638SZ współpracują z gwoździarkami akumulatorowymi DCN660, DC618 i DC610 i innymi, w których zasobnik jest pochylony pod katem 20o .
| średnica gwoździa: | 1,39x1,61 mm |
| rodzaj łba: | spęczniony |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | ocynkowany |
| kąt pochylenia gwoździa: | 20 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2500 szt. |
| długość całkowita: | 38 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5902013961116 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.42 kg |
| długość opakowania: | 12.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.00 cm |
| wysokość opakowania: | 8.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
