gwoździe do gwoździarek do drewna, 3,1 x 90mm, DeWALT [DNPT3190G12Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DNPT3190G12Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 8 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3131 pkt. |
gwoździe gładkie ocynkowane ze ściętym łbem [DNPT3190G12Z], galwanizowane o średnicy 3,1 i długości 90mm, pakowane po 2200szt.
stosowane do szybkiego, trwałego łączenia konstrukcji drewnianych, współpracują ze wszystkimi gwoździarkami gazowymi, pneumatycznymi czy akumulatorowymi w których zasobnik jest pochylony pod katem 340
polecamy stosowanie gwoździ DNPT3190G12Z z gwoździarką DCN690 lub DCN692
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe do gwoździarek do drewna DeWALT [DNPT3190G12Z]
- gwoździe gładkie ocynkowne, galwanizowane ze ściętym łbem, odporne na korozję
- gwoździe przeznaczone są do szybkiego i trwałego łączenia konstrukcji drewnianych,
- gwoździe współpracują ze wszystkimi gwoździarkami gazowymi, pneumatycznymi czy akumulatorowymi w których zasobnik jest pochylony pod katem 34o,
- gwoździe DEWALT spełniają wymagania Eurokodu 5 oraz klas użyteczności 1, 2 i 3.
Parametry Gwoździ do gwoździarek DeWALT DNPT3190G12Z:
- długość całkowita: 90mm,
- średnica: 3,10mm,
- wykończenie: galwanizowane
- mocowanie: na taśmie papierowej
- kąt pochylenia: 34o,
- ilość sztuk w opakowaniu: 2200szt.
Gwoździe DEWALT DNPT2863G12Z spełniają wymagania Eurokodu 5 oraz klas użyteczności 1, 2 i 3; a każde opakowanie jest wyraźnie oznaczone kolorem wg klasy użytkowania.
EC5 dzieli gwoździe na 3 klasy użytkowania:
Klasa użytkowania 1 - stosowane w pomieszczeniach ogrzewanych
Klasa użytkowania 2 - stosowane w pomieszczeniach nieogrzewanych oraz zabezpieczonych na zewnątrz
Klasa użytkowania 3 - stosowane niezabezpieczone na zewnątrz oraz bezpośrednio narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych
| średnica gwoździa: | 3,1 mm |
| rodzaj łba: | okrągły ścięty |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | ocynkowany |
| rodzaj łączenia: | na taśmie z tworzywa |
| kąt pochylenia gwoździa: | 34 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2200 szt. |
| długość całkowita: | 90 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5902013961383 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 12.42 kg |
| długość opakowania: | 28.50 cm |
| szerokość opakowania: | 26.50 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
