Gwoździe dachowe typ CR, do gwoździarki, 3,05x25mm, 7200szt. Bostitch [CR2DGAL]
-
Producent:
-
Kod producenta:CR2DGAL
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3687 pkt. |
Gwoździe dachowe łączone drutem pod kątem 15°, Bostitch [CR2DGAL] o grubości 3,05 mm i długości 25 mm, pakowane w zwojach po 120 szt. dostarczane w opakowaniu zbiorczym 7200 szt.
Gwoździe przeznaczone do użycia w gwoździarkach pneumatycznych Bostitch RN46K-1-E, RN46K-2-E.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe dachowe do gwoździarek pneumatycznych Bostitch [CR2DGAL]:
- gwoździe do przybijania pokryć dachowych takich jak gonty bitumiczne, papa, itp.
- są odporne na korozję dzięki galwanizacji,
- duża średnica główki (10,1mm) sprawia, że gwoździe dobrze trzymają przytwierdzony materiał,
- łączone drutem pod kątem 15°,
- gwoździe przeznaczone do stosowania w gwoździarkach pneumatycznych Bostitch RN46K-1-E, RN46K-2-E oraz gwoździarkach innych producentów z pochyleniem magazynka 15°.
Parametry gwoździ do gwoździarek Bostitch [CR2DGAL]:
- długość całkowita: 25 mm,
- grubość: 3,05 mm,
- średnica główki: 10,1 mm,
- rodzaj trzpienia: gładki,
- wykończenie: galwanizowane - G8,
- mocowanie: na drucie,
- liczba gwoździ na 1 zwoju: 120 szt.
- liczba gwoździ w opakowaniu: 7200 szt.
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może odbiegać od rzeczywistości.
| średnica gwoździa: | 3,05 mm |
| rodzaj łba: | okrągły pełny |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | galwanizowane |
| rodzaj łączenia: | drutem |
| kąt pochylenia gwoździa: | 15 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7200 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5902013919407 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 25 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
