gwoździarka akumulatorowa do gwoździ 50-90mm, 18V, Makita [DBN900ZK]
-
Producent:
-
Kod producenta:DBN900ZK
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26591 pkt. |
Akumulatorowa gwoździarka 18V Makita DBN900ZK, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce z wytrzymałego tworzywa.
Przeznaczona jest do wbijania gwoździ o długości 50 - 90 mm. Jest przystosowana do gwoździ z łbem ściętym łączonych pod kątem 30° - 34°. Posiada 2 tryby wbijania gwoździ: pojedynczy lub sekwencyjny. Głębokość wbijania gwoździ jest płynnie regulowana za pomocą pokrętła.
Gwoździarka doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju pracach z drewnem, takich jak np. różnego rodzaju prace konstrukcyjne związane z budową domów (mocowanie belek stropowych lub krokwi, deskowanie dachu, czy montaż konstrukcji szkieletowych) lub budowa tarasów czy ogrodzeń, itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa gwoździarka 18V, Makita [DBN900ZK]:
- gwoździarka akumulatorowa przeznaczona do wbijania gwoździ z łbem ściętym, o długości 50 - 90 mm,
- doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju pracach z drewnem, takich jak np. różnego rodzaju prace konstrukcyjne związane z budową domów (mocowanie belek stropowych lub krokwi, deskowanie dachu, czy montaż konstrukcji szkieletowych) lub budowa tarasów czy ogrodzeń, itp.,
- posiada 2 tryby pracy: tryb pojedynczego strzału oraz tryb uruchamiania stykowego do szybkiego wbijania sekwencyjnego,
- antypoślizgowa końcówka stykowa, umożliwia precyzyjne wbijanie gwoździ także pod kątem,
- regulacja głębokości wbijania gwoździ odbywa się za pomocą pokrętła,
- funkcja blokady "pustego" strzału podnosi bezpieczeństwo pracy,
- gwoździarka wyposażona jest w wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wysoka wydajność pracy - na jednym naładowaniu akumulatora BL1860B gwoździarka może wbić około 1000 gwoździ,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- jest przystosowana do gwoździ łączonych pod kątem 30-34°,
- dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetla obszar roboczy,
- wyposażona jest w 2 praktyczne haki - hak do zawieszania na pasie roboczym oraz hak do zawieszenia np. na krokwi czy konstrukcji,
- wie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- gwoździarka dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE GWOŹDZIARKI MAKITA [DBN900ZK]:
- napięcie zasilające: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- rodzaj gwoździ: z łbem ściętym,
- średnica gwoździ: 2,9 - 3,3 mm,
- długość gwoździ: 50 - 90 mm,
- kąt pochylenia gwoździ: 30° - 34°,
- pojemność magazynka na gwoździe: 51 - 58 szt.
- tryb pracy: pojedynczy i sekwencyjny,
- poziom ciśnienia akustycznego: 90 dB(A),
- poziom mocy akustycznej: 101 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 3,4 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 326 x 186 x 358 mm,
- waga bez akumulatora: 4,6 kg
- waga z akumulatorem: 4,9 - 5,4 kg
WYPOSAŻENIE GWOŹDZIARKI MAKITA [DBN900ZK]:
- adapter końcówki stykowej [
4130T1-3],
- hak do paska [3
47C14-9],
- klucz imbusowy 4 mm [
783202-0],
- walizka z tworzywa [824937-5],
- wkład do walizki [836321-2],
- instrukcja obsługi,
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DBN900.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DBN900.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DBN900.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,9 - 5,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,6 kg |
| na wyposażeniu: | adapter końcówki stykowej [ 4130T1-3], hak do paska [3 47C14-9] , klucz imbusowy 4 mm [ 783202-0] , walizka z tworzywa [824937-5], wkład do walizki [836321-2], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 326 x 186 x 358 mm |
| długość gwoździ : | 50-90 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 30-34 stopnie |
| średnica gwoździ: | 2,9 - 3,3 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 51-58 szt |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 101 dB |
| EAN: | 197050005700 |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.00 kg |
| długość opakowania: | 65 cm |
| szerokość opakowania: | 46 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
