Zestaw do konwersji podkaszarki żyłkowej na tarczową, DEWALT [DT20904-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20904-QZ
205,96zł brutto
167,45zł netto
260,13zł
Promocja trwa do 31.05.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2060 pkt. |
Zestaw do konwersji podkaszarki żyłkowej na tarczową, DEWALT [DT20904-QZ]
- produkt umożliwia przełączanie się z kosy żyłkowej na tarczową,
- kompatybilny jest z modelami [DCMST911], [DCMST922] oraz [DCMBC723],
- zestaw zawiera:
- sworzeń,
- nakrętka kołnierzowa,
- podkładka dystansowa ostrza,
- ostrze do kosy,
- osłona ostrza,
- poprzeczka ochronna (tylko dla modelu DCMST911),
- klucz typu T do ostrza,
Zestaw do konwersji podkaszarki żyłkowej na tarczową, DEWALT [DT20904-QZ]
- produkt umożliwia przełączanie się z kosy żyłkowej na tarczową,
- kompatybilny jest z modelami [DCMST911], [DCMST922] oraz [DCMBC723],
- zestaw zawiera:
- sworzeń,
- nakrętka kołnierzowa,
- podkładka dystansowa ostrza,
- ostrze do kosy,
- osłona ostrza,
- poprzeczka ochronna (tylko dla modelu DCMST911),
- klucz typu T do ostrza,
| na wyposażeniu: | - sworzeń, - nakrętka kołnierzowa, - podkładka dystansowa ostrza, - ostrze do kosy, - osłona ostrza, - poprzeczka ochronna (tylko dla modelu DCMST911), - klucz typu T do ostrza, |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048822067 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| długość opakowania: | 13.5 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 38.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
