Giętarka do rur do 12 mm - 15/32" BAHCO [500-12]
-
Producent:
-
Kod producenta:500-12
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6571 pkt. |
Giętarka do rur do 12mm - 15/32" BAHCO [500-12]
Giętarka do rur świetnie radzi sobie ze zginaniem rur stalowych, miedzianych, oraz chromowanych.
Stworzona z myślą o płynnym i bezproblemowym gięciu rur, co pozwala wygodnie i optymalnie korzystać z giętarki dzięki czemu zwiększymy wydajność prac.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Giętarka do rur do 12 mm - 15/32" BAHCO [500-12]
- giętarka do rur do 12 mm,
- giętarka stworzona dla optymalnej wygody i większej wydajności,
- zapewnia płynne i bezproblemowe gięcie rur,
- wysoka precyzja zginania stali i rur miedzianych,
- odpowiednia również do rur chromowanych,
- umożliwia zginanie pod kątem do 180º,
- wymagana siła zginania o 20% mniejsza w porównaniu z tradycyjnymi giętarkami rur,
- umożliwia zaciskanie imadła,
- wygodne zakrzywione uchwyty gwarantujące niewyślizgujący się chwyt.
PARAMETRY TECHICZNE GIĘTARKI DO RUR, BAHCO [500-12]
- wymiary (A): 470mm,
- wymiary (B): 190mm,
- wymiary (C): 120mm,
- wymiary (R): 42mm,
- waga: 1.65 kg.
| waga: | 1,65 g |
| wymiary: | dł 470 x szer 190 x wys 60 mm |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 7314150390977 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 12 mm |
| masa z opakowaniem: | 1,65 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 12,5 cm |
| wysokość opakowania: | 8,5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
