frez HM do rowków, średnica freza 10mm, trzpień 8mm, DeWalt [DT90004-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT90004-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 333 pkt. |
Profesjonalny frez HM do rowków firmy DeWalt [DT90004-QZ], do stosowania we wszystkich frezarkach górnowrzecionowych w których tuleja mocująca na to pozwala.
Średnica freza 10mm, średnica trzpienia 8mm, ostrza wykonane z węglików spiekanych HM.
Przeznaczony do cięcia podstawowego i krawędziowego, do rowkowania, wybierania, frezowania podłużnych otworów i wiercenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalny frez z ostrzami HM do rowków firmy DeWalt DT90004-QZ:
- przeznaczony do cięcia podstawowego i krawędziowego, do rowkowania, wybierania, frezowania podłużnych otworów i wiercenia,
- wysokiej jakości ostrza tnące wykonane zostały z węglików spiekanych, które zapewniają precyzyjne szlifowanie,
- dwie krawędzie tnące umożliwiają uzyskanie precyzję cięcia bez wyszczerbień,
- korpus oraz trzonek zostały zrobione ze stali spełniającej normę EN847-1, która zapewnia maksymalną żywotność,
- korpus opracowany specjalnie do bezodrzutowej pracy w drewnie i materiałach drewnianych,
parametry freza HM firmy DeWalt [DT90004-QZ]:
- przeznaczenie: frez do rowków,
- średnica freza B: 10 mm,
- długość części roboczej C: 20 mm,
- średnica mocowania A: 8 mm,
- długość całkowita: 52 mm.
| długość całkowita: | 52 mm |
| typ frezu: | prosty na trzpieniu |
| średnica mocowania: | 8 mm |
| długość części roboczej: | 20 mm |
| średnica freza: | 10 mm |
| EAN: | 5035048538500 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.08 kg |
| długość opakowania: | 10.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 4.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
