fazownik, hebel krawędziak do płyt G-K, FATMAX, Stanley [STHT1-05937]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT1-05937
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 707 pkt. |
Fazownik do płyt G/K FATMAX Stanley STHT1-05937, przeznaczony do szybkiego i precyzyjnego przygotowywania płyt przed spoinowaniem, gwarantujące doskonałe wykończenie.
Poręczny hebel/krawędziak z regulowaną głębokością cięcia umożliwia uzyskanie mniej lub bardziej głębokiej fazy, co umożliwia uzyskanie idealnego kąta i precyzyjnych, dobrze przylegających połączeń płyt w narożach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Hebel krawędziak do płyt G-K, FATMAX, Stanley [STHT1-05937]:
- poręczny nóż do fazowania krawędzi płyt gipsowo-kartonowych,
- to idealne narzędzie do szybkiego i precyzyjnego przygotowywania płyt przed spoinowaniem, gwarantujące doskonałe wykończenie,
- szybko i łatwo regulowana głębokość cięcia umożliwia uzyskanie mniej lub bardziej głębokiej fazy, co umożliwia uzyskanie idealnego kąta,
- zastosowanie standardowych ostrzy sprawia, że ich wymiana jest prosta i ekonomiczna (wymienne ostrza [0-11-800] dostępne oddzielnie,
- specjalnie zaprojektowany profil rękojeści umożliwia wygodny i pewny chwyt minimalizując zmęczenie podczas pracy,
- korpus z ocynkowanej stali gwarantuje solidność i odporność na uszkodzenia, co przekłada się na dużą trwałość narzędzia.
PARAMETRY TECHNICZNE FAZOWNIKA FATMAX STANLEY [STHT1-05937]:
- szerokość noża: 60 mm,
- długość podstawy: 200 mm,
- szerokość podstawy: 70 mm,
- dedykowane ostrze trapezowe: [0-11-800] Carbide
| szerokość ostrza: | 62 mm |
| waga kg: | 0,518 kg |
| szerokość strugania: | 60 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze trapezowe |
| przeznaczenie: | do płyt G-K |
| EAN: | 3253561059377 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.518 kg |
| długość opakowania: | 23.3 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 7.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
