elektryczna przecinarka na sucho i mokro do płyt porcelanowych i ceramicznych do 320cm, TC-125 G2, Rubi [51951]
-
Producent:
-
Kod producenta:51951
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15067 pkt. |
Przecinarka elektryczna do porcelany i płytek ceramicznych na sucho i mokro z ruchomą głowicą, TC-125 Rubi [51951], pakowana w walizce.
Pilarka tarczowa TC-125 nadaje się do cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i spieków. Doskonale sprawdzi się również do cięcia płyt wielkoformatowych. Maksymalna długość cięcia wynosi 320 cm.
Do funkcjonowania pilarki TC-125 NIEZBĘDNE są prowadnice przecinarki SLIM, które można dokupić oddzielnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna przecinarka do płyt porcelanowych i ceramicznych z ruchomą głowicą TC-125 G2, Rubi [51951]:
- pilarka tarczowa TC-125 G2 do cięcia płytek porcelanowych i wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych do cięcia na sucho lub na mokro,
- znakomicie nadaje się do cięcia kamienia naturalnego i kamienia spiekanego. Szczególnie zalecana do elementów wielkoformatowych,
- TC-125 G2 jest wyposażona w przesuwną platformę na regulowanych łożyskach promieniowych,
- przecinarka jest kompatybilna tylko z prowadnicami SLIM SYSTEM G2,
- Pilarka tarczowa RUBI TC-125 G2 posiada podwójny system redukcji i kontroli pyłu powstającego podczas cięcia - może być podłączona do odkurzacza (wejście Ø 32 mm) przy cięciu na sucho, lub do przyłącza wodnego (szybkie złącze Ø16 mm) podczas cięcia na mokro,
- kompatybilna z tarczami o średnicy 125 lub 115 mm. Odpowiednia do tarcz z kołnierzem wzmacniającym, typu TVA,
- włącznik pilarki TC-125 G2 posiada blokadę bezpieczeństwa chroniącą przed niezamierzonym uruchomieniem, oraz kabel jest z zabezpieczeniem PRCD, chroniący sprzęt przed przepięciami,
- posiada odlewaną aluminiową osłonę tarczy z przezroczystą pokrywą z poliwęglanu z systemem szybkiego otwierania i zamykania - ułatwia to wymianę tarczy i minimalizuje przedostawanie się cząsteczek oraz wody,
- ma uchylną osłonę boczną do cięć ukośnych, która ogranicza rozpryskiwanie się wody i poprawia zasysanie pyłu,
- TC-125 G2 dostarczana jest z tarczą TCR-125 SUPERPRO (do cięcia na sucho, nie zalecana do ukosowania) i walizką z akcesoriami,
dane techniczne przecinarki elektrycznej TC-125 G2 Rubi [51951]:
- średnica tarczy: 115 lub 125 mm,
- średnica otworu: 22,2 mm,
- maksymalna długość cięcia prostego z prowadnicą: 320 cm,
- wysokość cięcia: 20 - 25 mm,
- grubość ukosowania: 14 - 18 mm,
- cięcie pod kątem: do 45º,
- moc silnika: 1250 W,
- liczba obrotów na minutę: 13800 obr/min,
- zasilanie: 230V, 50Hz
- waga z walizką: 14 kg,
- wymiary (dł x szer x wys): 360x245x210 mm
wyposażenie przecinarki elektrycznej TC-125 Rubi [51951]:
- tarcza TCR-125 SUPERPRO do cięcia na sucho,
- adapter do odkurzaczy (Ø37, 42 i 50 mm)
- walizka.
Pilarka TC-125 G2 nie zawiera szybkozłączki do węża, oraz brak zestawu SLIM SYSTEM G2 (która zawiera prowadnice (2x155 cm i 1x65 cm), przyssawki i zaciski).
| waga kg: | 14 kg |
| na wyposażeniu: | walizka |
| średnica otworu tarczy: | 22,2 mm |
| średnica tarczy: | 115, 125 mm |
| moc znamionowa: | 1250 W |
| praca na mokro: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| długość cięcia: | 320 cm |
| maksymalna grubość ciętej płytki: | 25 mm |
| EAN: | 8413797519518 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 14 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
