elektryczna pompa głębinowa, 300W, Makita [PF0300]
-
Producent:
-
Kod producenta:PF0300
262,38zł brutto
213,32zł netto
274,49zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2624 pkt. |
Pompa głębinowa Makita [PF0300], z silnikiem o mocy 300W, przeznaczona do pompowania czystej wody.
W celu odpompowania wody pompę należy zanurzyć w wodzie na głębokość co najmniej 20 mm, pompa nie nadaje się do pompowania błotnistej lub słonej wody.
Klasa szczelności IP68 zapewnia pompie wysoka odporność na pył i wilgoć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna pompa głębinowa, 300W, Makita [PF0300]
- kompaktowa, elektryczna pompa wodna przeznaczona do pompowania czystej wody, np. ze studni,
- o wydajności 140 l / min.,
- posiada wyłącznik pływakowy automatycznie wyłączający silnik aby chronić pompę przed pracą na sucho, gdy poziom wody spadnie poniżej wydajności, a następnie pompa automatycznie włącza się, gdy poziom wody się podnosi,
- klasa szczelności IP68 zapewnia wysoką odporność na pył i wilgoć,
- pompa posiada sztywną odporną na uszkodzenia obudowę z tworzywa sztucznego.
PARAMETRY TECHNICZNE POMPY MAKITA [PF0300]
- moc znamionowa: 300 W,
- maksymalna głębokość zanurzenia: 5 m,
- minimalny poziom wody: 20 mm,
- maksymalna wielkość zanieczyszczeń w wodzie: 5 mm,
- wydajność: 140L / min.,
- maksymalna wysokość ssania: 9 m,
- długość przewodu zasilającego: 10 m,
- wymiary (D x S x W): 160 x 168 x 305 mm,
- waga: 4,2 kg.
| waga kg: | 4,9 kg |
| moc znamionowa: | 300 W |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4002829833537 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
