elektryczna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka udarowa 320W Makita [HP0300]
-
Producent:
-
Kod producenta:HP0300
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3088 pkt. |
Profesjonalna wiertarko-wkrętarka elektryczna z udarem wyposażona w silnik o mocy 320W firmy Makita model HP0300, pakowana w kartonie.
Lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka 2-biegowa z 20-stopniową regulacją momentu obrotowego i regulacją prędkości obrotowej za pomocą spustu włącznika umożliwia wygodne wiercenie z udarem i bez udaru oraz wkręcanie nawet w miejscach o utrudnionym dostępie.
Wiertarko-wkrętarka posiada szybkomocujący uchwyt wiertarski 1-10mm i ergonomiczną gumowaną rękojeść poprawiającą komfort użytkownika.
wiertarko-wkrętarka udarowa 320W Makita [HP0300]:
- lekka i kompaktowa elektryczna wiertarko-wkrętarka udarowa wyposażona w silnik o mocy 320W,
- 20-stopniowa regulacja momentu obrotowego oraz funkcja wiercenia i wiercenia z udarem
- 2-biegowa mechaniczna przekładnia
- regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
- obroty w prawo i lewo
- uchwyt samozaciskowy
- łatwa wymiana szczotek węglowych
- ergonomiczna gumowana rękojeść zapewnia większą kontrolę i komfort użytkowania
- długość kabla zasilającego - 2,5 m
Dane techniczne wiertarko-wkrętarki udarowej Makita [HP0300]:
- moc: 320W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0-450 obr/min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0-1500 obr/min,
- częstość udarów na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 6750 udar/min,
- częstość udarów na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 22500 udar/min
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 21 / 56 Nm
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,0-10,0 mm,
- typ uchwytu wiertarskiego: szybkomocujący,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 28 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 8 mm,
- waga (EPTA): 1,3 kg,
- długość: 235 mm.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki Makita [HP0300]:
- końcówka wkrętakowa nr 2, 784637-8
| waga kg: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | końcówka wkrętakowa nr 2 |
| częstotliwość udaru: | 0-22500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 8 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| wymiary: | dł. 235 mm |
| moc znamionowa: | 320 W |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,0-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381885935 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.8 kg |
| długość opakowania: | 25.3 cm |
| szerokość opakowania: | 8.7 cm |
| wysokość opakowania: | 28.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
