Duża torba narzędziowa na kółkach z uchwytem teleskopowym DeWalt [DWST1-79210]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST1-79210
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4195 pkt. |
Duża torba narzędziowa na kółkach z uchwytem teleskopowym DeWalt [DWST1-79210] z wieloma wewnętrznymi i zewnętrznymi kieszeniami do przechowywania i transportu narzędzi.
Wykonana została z wytrzymałej tkaniny poliestrowej o gęstości 1680x600 denier.
Posiada wyjmowaną przegrodę, która jednocześnie jest organizerem na drobne narzędzia typu wkrętaki, szczypce, wybijaki itp.,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Duża torba narzędziowa na kółkach z rękojeścią teleskopową DeWalt [DWST1-79210]:
- duża torba narzędziowa na kołach wykonana jest z mocnej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej o gęstości 1680x600 denier,
- wyposażona w wiele wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni do przechowywania i transportu narzędzi,
- dodatkowo posiada wyjmowaną przegrodę, która jednocześnie jest organizerem na drobne narzędzia typu wkrętaki, szczypce, wybijaki itp.,
- ma wytrzymały teleskopowy uchwyt, który zapewnia bezproblemowy transport nawet ciężkich ładunków,
- posiada wodoodporną, dodatkową kieszeń na rzeczy osobiste,
- dno materiałowe zabezpieczone zostało przed zniszczeniem i zamoknięciem przez dwie długie płozy z wytrzymałego tworzywa,
- duża pojemność torby daje możliwość transportu i trzymania w niej wielu elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów,
- ma wewnętrzną kabura przeznaczoną na wiertarko-wkrętarkę,
- posiada dwa wytrzymałe, ułożyskowane koła transportowe, co zdecydowanie ułatwia transport do narzędzi,
- dostarczana bez wyposażenia,
Dane techniczne torby serii firmy DeWalt [DWST1-79210]:
- rozmiar torby: 27",
- pojemność wewnętrzna: 67,8 litra,
- nośność plecaka: 30 kg,
- waga plecaka: 4,23 kg.
| długość całkowita: | 700 mm |
| EAN: | 3253561792106 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.23 kg |
| długość opakowania: | 68.50 cm |
| szerokość opakowania: | 33.00 cm |
| wysokość opakowania: | 28.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
