dmuchawa/odkurzacz/rozdrabniarka ogrodowa 3000W, 72l, Black+Decker [BEBLV301-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEBLV301-QS
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 17
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3740 pkt. |
Elektryczny odkurzacz / dmuchawa / rozdrabniarka ogrodowa do liści firmy Black&Decker model BEBLV301, z silnikiem o mocy 3000W, świetny do dużych ogrodów.
Odkurzacz wyposażony jest w innowacyjny, duży pojemnik na odpady o pojemności 72 litrów. Możliwość założenia pojemnika na plecy daje swobodę poruszania się po ogrodzie.
Odkurzacz ogrodowy z wysoką mocą zasysania i dwunastokrotną rozdrabniarką szybko usuwa najbardziej uporczywe resztki z ogrodu. Dmuchawa z prędkością wydmuchu 404 km/h poradzi sobie nawet z największymi odpadkami.
dmuchawa / odkurzacz / rozdrabniarka ogrodowa Black+Decker BEBLV301:
- dmuchawa ogrodowa wyposażona jest w silnik o mocy 3000W
- prędkość wydmuchu 404 km/h poradzi sobie nawet z największymi odpadkami
- wysoka moc zasysania - do szybkiego usuwania najbardziej uporczywych resztek z ogrodu
- zmniejszenie objętości resztek - wydajny rozdrabniacz zmniejsza objętość odpadów
dwunastokrotnie, ułatwiając ich usuwanie - optymalna konstrukcja pozwala na szybsze przełączanie między trybami
- innowacyjny, duży pojemnik na odpady o pojemności 72 litrów pozwala na łatwe i wygodne
poruszanie się po ogrodzie dzięki możliwości założenia go na plecy - lekka i poręczna dmuchawa pozwala na szybkie poruszanie się w ogrodzie
- obrotowa rękojeść zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania
parametry dmuchawy / odkurzacza ogrodowego BEBLV301:
- moc znamionowa: 3000 W
- pojemność worka: 72l
- funkcja dmuchawy: tak
- funkcja odkurzacza: tak
- funkcja rozdrabniarki: tak
- pas: tak
- dodatkowa rękojeść: tak
- prędkości wydmuchu: 404 km/h
- max objętość zasysania / wydmuchu: 15 m3/min
- objętość po zmieleniu: 12:1
- masa: 4,4 kg
Odkurzacz do liści świetnie sprawdzi się w dużych ogrodach.
UWAGA WAŻNE :
Aby urządzenie działało należy pamiętać o prawidłowym ustawieniu pierścienia, tak jak pokazuje rys B w instrukcji, w pozycji zamkniętej "kłódki". Jeśli tego nie zrobimy urządzenie nie będzie działało.
| waga kg: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | dysza do wydmuchu, dysza do odsysana, worek, grabki |
| max wydajność przepływu powietrza: | 15 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 404 km/h |
| moc znamionowa: | 3000 W |
| pojemność zbiornika: | 72 l |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| natężenie hałasu: | 102,5 dB |
| objętość po zmieleniu: | 12:1 |
| EAN: | 5035048705216 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
