dalmierz laserowy 100m DeWalt [DW03101-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW03101-XJ
724,00zł brutto
588,62zł netto
767,69zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7240 pkt. |
Profesjonalny dalmierz laserowy firmy DeWalt DW03101, zasięg pracy do 100m, dostarczany z pokrowcem.
Profesjonalny dalmierz laserowy przystosowany do najtrudniejszych warunków pracy (upadki i uderzenia) na placu budowy.
Posiada typowe funkcje pomiarowe: pomiar odległości, obliczanie pola powierzchni, obliczanie objętości; sumowanie i odejmowanie pomiarów.
Wyposażony został w pochyłomierz dzięki któremu może pełnić funkcję poziomicy laserowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
dalmierz laserowy do 100m firmy DeWalt DW03101:
- dalmierz DW03101 przenaczony jest do pracy w najcięższych warunkach, odporny na deszcz, kurz i upadki (z wysokosci do 2m na beton),
- posiada duże wypukłe przyciski dla większej wygody i pamięć ostatnich 20 pomiarów,
- posiada typowe funkcje pomiarowe: pomiar odległości, obliczanie pola powierzchni, obliczanie objętości (kubatury),
- dodatkowo wyposażony został w sumowanie i odejmowanie pomiarów,
- ma możliwość ustawienia funkcji ciągłego pomiaru do prac związanych z planowaniem,
- jeżeli nie ma możliwości dokonania pomiaru liniowego z punktu A do punktu B można skorzystać z wbudowanej funkcji twierdzenia Pitagorasa - dokonywania pomiarów pośrednich,
- ma wbudowany pochyłomierz umożliwiający użycie dalmierza jako poziomicy elektronicznej,
parametry techniczne dalmierza DW03101:
- zakres pomiarowy w pomieszczeniu do: 100 m,
- klasa ochrony: IP65,
- klasa dokładności: 2 klasa (+- 1,0 mm/m),
- mocowanie do statywu: tak,
- gwint: 1/4''.
- zasilanie: baterie (2 x 1,5V AAA),
- waga: 130 g.
| liczba wiązek: | 1 |
| typ akumulatorów: | bateria |
| napięcie akumulatorów: | 1.5 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga: | 130 g |
| dokładność pomiaru: | ±1,0mm |
| klasa ochrony: | 65 IP |
| gwint przyłączenia do statywu: | 1/4'' |
| klasa lasera: | 2 |
| typ baterii : | AAA 1,5V |
| ilość baterii: | 2 szt |
| zakres pracy lasera: | 100 m |
| opakowanie: | pokrowiec |
| EAN: | 5035048448502 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 0.45 kg |
| długość opakowania: | 24.20 cm |
| szerokość opakowania: | 12.90 cm |
| wysokość opakowania: | 6.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
