    A6700DM-14
21,51zł brutto
17,49zł netto
Cena punktowa: 215 pkt.
Cienkościenna, nasadka ręczna 12-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO o symbolu A6700DM-14, w rozmiarze metrycznym 14 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 14 mm, BAHCO A6700DM-14:
  • wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki A6700DM-14:
  • rozmiar nasadki: 14 mm,
  • rodzaj nasadki: 12-kątna,
  • mocowanie: 1/4" ,
  • długość całkowita L: 24,7 mm,
  • średnica D1: 19,6 mm,
  • średnica D2: 16 mm,
  • wymiar T: 11,5 mm,
  • waga: 27 g.
długość całkowita: 24,7 mm
waga: 27 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 14 mm