cienkościenna, nasadka ręczna 12-kątna, 1/4", rozmiar 10 mm, Bahco [A6700DM-10]
Producent:
Kod producenta:A6700DM-10
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 208 pkt. |
Cienkościenna, nasadka ręczna 12-kątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO o symbolu A6700DM-10, w rozmiarze metrycznym 10 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.cienkościenna nasadka ręczna sześciokątna 1/4" metryczna do śrub z rozmiarem łba 10 mm, BAHCO A6700DM-10:
- profesjonalna nasadka ręczna 12-kątna w wymiarze metrycznym,
- maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej
- nasadka ręczna, nie nadaje się do używania z maszynami udarowymi,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej wg norm ISO 2725 / 1174, DIN 3124 / 3120
- wykończenie: polerowana
parametry techniczne nasadki A6700DM-10:
- rozmiar nasadki: 10 mm,
- rodzaj nasadki: 12-kątna,
- mocowanie: 1/4" ,
- długość całkowita L: 24,7 mm,
- średnica D1: 14,5 mm,
- średnica D2: 13 mm,
- wymiar T: 9 mm,
- waga: 15 g.
| długość całkowita: | 24,7 mm |
| waga: | 15 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | 10 mm |