brzeszczoty do wyrzynarek 100mm do cięcia w drewnie 5szt. DeWalt [DT2213-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2213-QZ
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 366 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem T firmy DeWALT model DT2213 przeznaczonych do szybkiego cięcia drewna, sklejek, płyt wiórowych czy płyt OSB.
Brzeszczoty DT2213 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 100mm , maksymalna głębokość cięcia do 75mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 100mm DeWALT DT2213
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- bimetalowe brzeszczoty przeznaczone są do szybkiego cięcia drewna, płyt wiórowych, różnego typu sklejek i płyt OSB,
- brzeszczoty DT2213 z serii XPC - zaprojektowane tak aby osiągały jak najwyższą dokładność cięcia, geometria zębów gwarantuje czyste cięcie i pomaga eliminować uszkodzenia obrabianego materiału.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2213
- długość całkowita brzeszczotu: 100 mm,
- długość robocza: 74 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 60mm,
- podziałka zębów: 4mm (6 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T144D.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048075050 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 7.00 cm |
| szerokość opakowania: | 17.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
