brzeszczot do piły szablastej, do cięcia betonu, cegły, Porotonu i cementu z włóknem szklanym, 240mm, DeWALT [DT2420-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2420-QZ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1477 pkt. |
Brzeszczot do piły bagnetowej (szablastej), firmy DeWALT model [DT2420] o długości 240mm, z chwytem uniwersalnym, współpracującym z pilarkami szablowymi różnych marek.
Brzeszczot z zębami z węglików spiekanych przeznaczony jest do cięcia betonu, cegły, Porotonu i cementu z włóknem szklanym o grubości do 150mm. Jest idealny do cięć krzywoliniowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczot bagnetowy DeWALT DT2420
- brzeszczot do cięcia betonu, cegły, Porotonu i cementu z włóknem szklanym o grubości do 150 mm
- idealny do cięć krzywoliniowych
- zęby z węglików spiekanych TCT
- uchwyt uniwersalny współpracujący z pilarkami szablowymi różnych marek np: DEWALT, Bosch, Hitachi, Flex, Makita, Metabo, Skil
parametry brzeszczotu DT2420:
- długość całkowita: 240 mm,
- podziałka zębów: 12,7mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 1,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 240 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 2 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | TCT |
| EAN: | 5035048072752 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.36 kg |
| długość opakowania: | 28.80 cm |
| szerokość opakowania: | 5.10 cm |
| wysokość opakowania: | 1.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
