akumulatorowy zagęszczacz do betonu 43mm/1,5m, 36V/40V, Makita [VR001CZ] Li-Ion, do PDC1200, PDC01
-
Producent:
-
Kod producenta:VR001CZ
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 80775 pkt. |
Akumulatorowy wibrator do betonu 36V/40V Makita VR001CZ, zaprojektowany do pracy z przenośną jednostką zasilającą PDC1200 oraz PDC01, dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowane w kartonie.
Zagęszczacz przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu, posiada wydajny mechanizm przenoszenia drgań z silnika na buławę.
Średnica sondy: 43 mm, długość wału wibratora: 1,5 metra.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY ZAGĘSZCZACZ DO BETONU 43mm/1,5m, 36V/40V, MAKITA [VR001CZ]:
- zagęszczacz przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu,
- został zaprojektowany do pracy z przenośną jednostką zasilającą PDC1200 oraz PDC01,
- zmniejszenie wagi maszyny i przeniesienie ciężaru akumulatorów na plecakową jednostkę zasilającą powoduje mniejsze zmęczenie użytkownika podczas długotrwałej pracy,
- posiada wydajny mechanizm przenoszenia drgań z silnika na buławę,
- ma możliwość zastosowania sond o dużych rozmiarach,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- zagęszczacz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie,
- instrukcja obsługi
PARAMETRY TECHNICZNE ZAGĘSZCZACZA DO BETONU MAKITA [VR001CZ]:
- napięcie: 36V LXT / 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
-
częstotliwość drgań: 12000 / min.,
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- średnica wału: 43 mm,
- długość wału wibratora: 1,5 m,
- waga zagęszczacza: 6,1 kg,
- waga z jednostką zasilającą: 11,8 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 11,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,1 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 12000 1/min |
| długość elementu elastycznego: | 1500 mm |
| średnica buławy (głowicy): | 43 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 088381770736 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 104.5 cm |
| szerokość opakowania: | 55.2 cm |
| wysokość opakowania: | 11.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
