akumulatorowy zagęszczacz do betonu 18V Li-Ion 2x5,0Ah Makita [DVR450RTE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVR450RTE
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 27097 pkt. |
Profesjonalne akumulatorowe, urządzenie zagęszczające Makita model DVR450RTE, ma na wyposażeniu 2 akumulatory 18V 5,0Ah BL1850 i ładowarkę DC18RC.
Zagęszczacz przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu. Posiada ochronną pokrywę na włączniku i akumulatorze, które zabezpieczają przed zanieczyszczeniami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY zagęszczacz do betonu MAKITA [DVR450RTE]:
- zagęszczacz przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu
- posiada ochronną pokrywę na włączniku i akumulatorze, które zabezpieczają przed zanieczyszczeniami,
- większy zakres manewru dzięki nowemu spustowi obsługiwanemu z dwóch kierunków,
- ergonomiczna rękojeść,
- głowica o średnicy 1” wsparta na podwójnych łożyskach kulkowych,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką.
DANE TECHNICZNE zagęszczacza do betonu DVR450RTE:
- napięcie: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
-
częstotliwość drgań: 13000/min,
- długość elementu elastycznego: 1,2 m,
- średnica zagęszczacza: 25 mm,
- wymiary: 1483 mm,
- masa: 3,3 - 3,8 kg.
WYPOSAŻENIE zagęszczacza do betonu MAKITA DVR450RTE:
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- walizka z tworzywa: 824768-2,
- lanca,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- Instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,5 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC18RC: 195584-2, walizka z tworzywa: 824768-2, lanca, 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), Instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 1483 mm |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 13000 1/min |
| długość elementu elastycznego: | 1200 mm |
| średnica buławy (głowicy): | 25 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381813860 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.6 kg |
| długość opakowania: | 100 cm |
| szerokość opakowania: | 61 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
