akumulatorowy odkurzacz samochodowy 18V Makita [DCL184RF] 3,0Ah,
-
Producent:
-
Kod producenta:DCL184RF
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8197 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz samochodowy Makita DCL184RF, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 3,0 Ah i ładowarką, pakowany w usztywnianej torbie transportowej.
Lekki i poręczny odkurzacz do czyszczenia wnętrza samochodu z 3-stopniową regulacją mocy zasysania. Dostarczany jest z workami i różnego rodzaju ssawkami na wyposażeniu, w tym z rurą i dyszą do przezbrojenia odkurzacza w dmuchawę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz samochodowy 18V Makita [DCL184RF]:
- lekki i poręczny odkurzacz w zestawie z czterema różnymi typami ssawek idealnymi do czyszczenia wnętrza samochodu,
- z 3 stopniową, elektroniczną regulacją mocy zasysania,
- wyposażony w funkcję dmuchawy mogącej służyć np. do osuszenia samochodu przed woskowaniem,
- posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem akumulatora oraz diodę LED ostrzegającą o niskim poziomie jego naładowania,
- odkurzacz dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, zapakowany w usztywnianej torbie.
Dane techniczne odkurzacza samochodowego Makita [DCL184RF]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 3,0Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- moc zasysania:
- bieg 1: 5 W,
- bieg 2: 23 W,
- bieg 3: 38 W, - maks. przepływ powietrza: 1,4 m³/min.,
- maks. podciśnienie: 5,4 kPa,
- czas pracy na akumulatorze BL1830B - 3,0Ah:
- bieg 1 (tryb normalnej prędkości): ok. 80 min,
- bieg 2 (tryb wysokiej prędkości): ok. 30 min,
- bieg 3 (tryb maksymalnej prędkości): ok. 20 min., - pojemność worka tekstylnego: 500 ml,
- pojemność worka papierowego: 330 ml,
- wymiary (D x S x W): 365 x 138 x 202 mm,
- waga (EPTA): 1,8 - 2,2 kg
Wyposażenie odkurzacza samochodowego Makita [DCL184RF]:
- 1 akumulator BL1830B (18 V / 3,0 Ah): [197599-5],
- ładowarka DC18RC: [195584-2],
- worek tekstylny na pył: [166084-9],
- 5 szt. worków papierowych na pył: [194566-1],
- wąż ssący,
- rura dmuchawy,
- dysza dmuchawy,
- ssawka z miękką szczotką,
- ssawka do siedzeń,
- ssawka do dywaników,
- ssawka szczelinowa gumowa,
- pasek na ramię,
- torba usztywniana,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL1830B (18 V / 3,0 Ah): [197599-5], ładowarka DC18RC: [195584-2], worek tekstylny na pył: [166084-9], 5 szt. worków papierowych na pył: [194566-1], wąż ssący, rura dmuchawy, dysza dmuchawy, ssawka z miękką szczotką, ssawka do siedzeń, ssawka do dywaników, ssawka szczelinowa gumowa, pasek na ramię, torba usztywniana, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 365 x 138 x 202 mm |
| max podciśnienie: | 5,4 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,5 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,4 l/min |
| opakowanie: | torba |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 088381725958 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.5 kg |
| długość opakowania: | 51.7 cm |
| szerokość opakowania: | 25.3 cm |
| wysokość opakowania: | 24.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
