akumulatorowy odkurzacz przenośny 40V max XGT, Makita [VC013GLZ] AWS
-
Producent:
-
Kod producenta:VC013GLZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11409 pkt. |
Przenośny odkurzacz akumulatorowy 40V max XGT, Makita VC013GLZ, przeznaczony do pracy na sucho i mokro, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC z regulowaną mocą zasysania 25W - 165W. Posiada możliwość zastosowania worka tekstylnego lub papierowego, a także pracy bez zastosowania worka.
Posiada System AWS (równoczesnego startu odkurzacza z elektronarzędziem) i znakomicie sprawdza się jako odsysacz przy wierceniu czy cięciu elektronarzędziami. Konieczne jest zastosowanie modułu AWS [198900-7] dostępnego oddzielnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz przenośny 40V max XGT, Makita [VC013GLZ]:
- akumulatorowy odkurzacz przeznaczony do pracy na sucho i mokro,
- pojemność zbiornika podczas pracy na sucho 7,5L, pojemność zbiornika podczas pracy na mokro 4,5L,
- istnieje możliwość zastosowania worka tekstylnego lub papierowego, a także pracy bez zastosowania worka,
- odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- silnik jest sterowany elektronicznie, aby zoptymalizować zużycie energii akumulatora i wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu,
- duża moc zasysania 165W umożliwia szybkie i efektywne sprzątanie (zbieranie zanieczyszczeń z siłą zdolną unieść 1,5 kg/3x500ml),
- zastosowanie gumowych elementów tłumiących drgania pozwala na minimalizację hałasu emitowanego podczas pracy,
- posiada Funkcję AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia (moduł AWS [198900-7] dostępny jest oddzielnie),
- jest wyposażony w filtr HEPA służący do skutecznego wychwytywania najdrobniejszych cząstek,
- płynna regulacja siły zasysania pokrętłem umożliwia odpowiedni dobór siły zasysania do konkretnej pracy,
- posiada mechanizm czyszczący filtry, który uruchamia się automatycznie pod wpływem wibracji spowodowanych przemieszczaniem się użytkownika, możliwość ręcznego uruchomienia,
- automatyczny system czyszczenia filtra działa po zainstalowaniu otrząsacza oraz filtra wstępnego (dostępnych oddzielnie),
- istnieje możliwość przezbrojenia odkurzacza na dmuchawę przez zamontowanie rury w tyle obudowy odkurzacza oraz przechowywania węża oraz dyszy na obudowie urządzenia,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PRZENOŚNEGO MAKITA [VC013GLZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 2,0 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie (z BL4050F): 15 kPa,
- moc zasysania: 25 - 165 W,
- pojemność zbiornika podczas pracy na sucho: 7,5L,
- pojemność zbiornika podczas pracy na mokro: 4,5L,
- klasa filtracji: L,
- poziom ciśnienia akustycznego: 75 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- długość węża: 0,5 - 2,0 m,
- średnica węża: 28 mm,
- wymiary (D x S x W): 400 x 251 x 282 mm,
- waga bez akumulatora: 4,3 kg,
- waga z akumulatorem: 5,0 - 6,2 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA PRZENOŚNEGO MAKITA [VC013GLZ]:
- ssawka szczelinowa [4132U6-2],
- ssawka szeroka [458891-7],
- wąż 28mm x 2m [140G04-3],
- pasek na ramię [199486-4],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/VC013GL.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/VC013GL.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/VC013GL.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,0 - 6,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,3 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka szczelinowa [4132U6-2], ssawka szeroka [458891-7], wąż 28mm x 2m [140G04-3], pasek na ramię [199486-4], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 400 x 251 x 282 mm |
| max podciśnienie: | 15 kPa |
| pojemność zbiornika: | 7,5 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2,0 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| natężenie hałasu: | 75 dB |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 197050011589 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 42,8 cm |
| szerokość opakowania: | 28,1 cm |
| wysokość opakowania: | 32,6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
