akumulatorowy odkurzacz pionowy bezworkowy 18V, czarny, Makita [DCL283FZB] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DCL283FZB
459,40zł brutto
373,50zł netto
476,74zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4594 pkt. |
Akumulatorowy bezworkowy odkurzacz pionowy 18V Makita DCL283FZB, w kolorze czarnym, ze zbiornikiem na pył o pojemności 0,73 litra, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odkurzacz posiada włącznik spustowy oraz włącznik ślizgowy z możliwością zablokowania do pracy ciągłej. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się ssawka do podłóg i ssawka szczelinowa.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 18V, czarny, Makita [DCL283FZB]:
- bezworkowy odkurzacz akumulatorowy,
- wyposażony w wytrzymały silnik bezszczotkowy BLDC,
- duża pojemość zbiornika na pył (0,73 l) umożliwia dłuższą pracę bez opróżniania pojemnika,
- odkurzacz posiada włącznik spustowy oraz włącznik ślizgowy z możliwością zablokowania do pracy ciągłej,
- wyposażony jest w zatrzask zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem rury,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- odkurzacz wyposażony jest w diodę LED oświetlającą obszar roboczy oraz informującą o niskim stanie naładowania akumulatora,
- ergonomiczny, miękki uchwyt zapewnia wygodną pracę,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- odkurzacz w kolorze czarnym, dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA MAKITA [DCL283FZB]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,1 m³ / min.,
- moc zasysania: 90 W,
- maksymalne podciśnienie: 175 mBar,
- pojemność zbiornika na pył: 0,73 L,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830B (3,0 Ah) w trybie pracy ciągłej: ok.10 min.,
- kolor odkurzacza: czarny,
- wymiary (D x S x W): 1066 x 113 x 155 mm,
- waga (EPTA): 0,92 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA MAKITA [DCL283FZB]:
- ssawka do podłóg, typ T (czarna) [127828-2],
- ssawka szczelinowa (czarna) [413809-5],
- uchwyt na ssawkę szczelinową (czarny) [459038-6],
- rura ssąca (czarna) [458942-6],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,92 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka do podłóg, typ T (czarna) [127828-2], ssawka szczelinowa (czarna) [413809-5], uchwyt na ssawkę szczelinową (czarny) [459038-6], rura ssąca (czarna) [458942-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1066 x 113 x 155 mm |
| max podciśnienie: | 17,5 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,73 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1100 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 63 dB |
| EAN: | 088381781060 |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.3 kg |
| długość opakowania: | 51.6 cm |
| szerokość opakowania: | 15.7 cm |
| wysokość opakowania: | 17.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
