akumulatorowy bezworkowy odkurzacz pionowy 18V Li-Ion LXT Makita [DCL180ZB]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCL180ZB
| Dostawa |
Akumulatorowy, bezworkowy odkurzacz pionowy 18V firmy Makita model [DCL180ZB] w wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Odkurzacz z wysoką mocą zasysania 30 W umożliwia szybkie czyszczenie. Posiada ssawkę do podłóg i ssawkę szczelinową.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy odkurzacz pionowy 18V Li-Ion LXT Makita [DCL180ZB]:
- odkurzacz akumulatorowy z wysoką mocą zasysania umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie,
- w kolorze czarno-turkusowym,
- przeprojektowana ssawka podłogowa dla poprawienia manewrowalności i możliwości zbierania pyłu,
- bezworkowy system pozwala na szybkie i łatwiejsze czyszczenie pojemnika na pył,
- zwiększona pojemość zbiornika na pył umożliwia dłuższą pracę bez opróżniania pojemnika,
- zapewnia do 20 min pracy na jednym naładowaniu akumulatora 3,0Ah BL1830B,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza Makita DCL180:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,3 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 3,6 kPa,
- moc zasysania: 30 W,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1830: 20 min,
- pojemność zbiornika na pył: 650 ml,
- wymiary (długość całkowita): 999 mm,
- waga (EPTA): 1,2 kg,
- kolor: czarno-turkusowy.
Wyposażenie odkurzacza Makita DCL180ZB:
- ssawka do podłóg,
- ssawka szczelinowa,
- rura ssąca 45cm,
- uchwyt na dyszę szczelinową,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | Ssawka do podłóg, Ssawka szczelinowa, Rura ssąca 45 cm, Uchwyt na ssawkę szczelinową |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 999 mm |
| max podciśnienie: | 3,6 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,65 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,3 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381821926 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.56 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
