akumulatorowy odkurzacz na sucho z akcesoriami 18V Li-Ion, XR DeWalt [DCV501LN-XJ] torba
-
Producent:
-
Kod producenta:DCV501LN-XJ
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Średnia ocena: | 2 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5897 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz do pracy na sucho z zestawem akcesoriów firmy DeWALT model DCV501LN, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, całość pakowana w praktycznej torbie.
Kompaktowy odkurzacz przemysłowy z klasą filtracji L, świetnie sprawdza się przy różnego typu pracach montażowych do szybkiego sprzątania, jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla służb utrzymania ruchu czy mobilnych serwisów.
Odkurzacz DCV501L wyposażony jest w bardzo wydajny filtr HEPA może pracować jako odkurzacz pionowy lub ręczny.
akumulatorowy odkurzacz na sucho z akcesoriami 18V Li-Ion, XR DeWalt [DCV501LN-XJ]:
- akumulatorowy odkurzacz na sucho, który dzięki akcesoriom może być używany jako odkurzacz podłogowy lub ręczny,
- kompaktowy odkurzacz przemysłowy klasy L zapewnia dużą siłę podciśnienia dla szybkiego sprzątania,
- klasa L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- odkurzacz może być zasilany akumulatorami:
- 18V serii XR,
- 18V serii POWERSTACK,
- 54V serii FlexVolt XR,
- dzięki zastosowaniu specjalnego filtra HEPA odkurzacz zbiera do 99,97% pyłów - nawet 0,3 mikrona,
- ma bardzo solidną konstrukcję zbiornika wykonanego z poliwęglanu, jest przezroczysty i odporny na upadki,
- odkurzacz jest wyposażony w diodę LED doświetlającą obszar pracy w złych warunkach oświetleniowych,
- z odkurzaczem dostarczane są akcesoria: szeroka szczotka podłogowa, szczotka z włosiem, rura przedłużająca, szczotka do kurzu, rura/wąż antystatyczny, końcówka szczelinowa i zaczep do wieszania odkurzacza,
- łatwy do przechowywania i transportowania, dzięki praktyczniej torbie,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, całość z akcesoriami dostarczana w praktycznej torbie,
Parametry odkurzacza DeWALT DCV501L:
- napięcie zasilania: 18/54V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- moc pobierana: 300 W,
- klasa filtracji (odpylania): L,
- maksymalny przepływ powietrza: 1260 l/min,
- pojemność zbiornika na mokro i na sucho: 0,7 l,
- ciśnienie dźwięku: 75 dB(A),
- ciśnienie akustyczne: 87 dB(A),
- średnica wyjściowa rury odkurzacza: 31,8 mm,
- wymiary: 330 mm,
- waga: 1,5 kg.
Wyposażenie odkurzacza DeWalt DCV501LN:
- odkurzacz DCV501L,
- rura przedłużająca,
- elastyczny wąż antystatyczny,
- szeroka szczotka podłogowa,
- szczotka z włosiem,
- trójkątna szczotka z włosiem do narożników,
- końcówka szczelinowa,
- torba
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | odkurzacz DCV501L, rura przedłużająca, elastyczny wąż antystatyczny, szeroka szczotka podłogowa, szczotka z włosiem, trójkątna szczotka z włosiem do narożników, końcówka szczelinowa, torba |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max podciśnienie: | 9,4 kPa |
| moc znamionowa: | 300 W |
| pojemność zbiornika: | 0,7 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1260 l/min |
| opakowanie: | torba |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 5035048738238 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.56 kg |
| długość opakowania: | 52.00 cm |
| szerokość opakowania: | 30.10 cm |
| wysokość opakowania: | 24.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Bardzo zadowolony moc odkurzania dużo różnych końcówek łatwe czyszczenie filtra polecam torba wytrzymała, mieści wszystkie akcesoria wraz z odkurzaczem i bateriami
-
PolecamZalety:
Przydatny w wielu pracach, zadziwia mnie jego moc, w porównaniu z innymi o napięciu 12V.
Ładny wygląd, wszystko mieści się w dołączonej torbie.- moc ciąguWady:
- wykonanie obudowy solidne
- dodatkowe końcówki
- wymiana filtra łatwa
- solidna torbaczas oczekiwania w moim przypadku ponad 2 miesiące
akumulator - zalecam 9/3Ah 18V/54V
dość głośny, nie polecam używania go po 22 w bloku ;)
