akumulatorowy laser obrotowy 80/600m z wiązką zieloną, 18V Li-Ion 1x2,0Ah, TOOL CONNECT BLUETOOTH DeWalt [DCE080D1GS-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCE080D1GS-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 68691 pkt. |
Profesjonalny, akumulatorowy samopoziomujący laser obrotowy 360º z wiązką zielonąi systemem Bluethoot DCE080D1GS, w tej wersji z akumulatorem 2,0Ah 18V, ładowarką, detektorem do wiązki zielonej, pilotem zdalnego sterowania okularami zielonymi, tarczą celowniczą. Całość pakowana jest w systemowej walizce TStak
Znakomity do prac w poziomie i pionie, jest całkowicie automatyczny, zalecany do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, laser ma dokładności poziomowania ±1,5mm/30m;
Laser DCE080 wyposażony został w bardzo wytrzymałą "klatkową" obudowę pokrytą gumą, która zabezpiecza laser przed uszkodzeniem przy upadku nawet z 2 metrów. IP67.
Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth, można monitorować i śledzić lokalizację urządzenia. Zainstaluj darmową aplikację systemu Tool Connect™ DeWALT na telefon lub tablet i ZARZĄDZAJ swoimi narzędziami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalny, akumulatorowy laser samopoziomujący, obrotowy 360º DCE080D1GS:
- DCE080D1GS z BLUETOOTH to znakomity, zielony laser rotacyjny, który może pracować w pionie lub poziomie,
- po zainstalowaniu darmowej aplikacji DeWalt Tool Connnect™ na Smartphone dla nowej gamy urządzeń XR można nimi zarządzać i kontrolować,
- zakres pracy lasera: 80 m bez detektora i 600 m z detektorem (pomiar dotyczy średnicy),
- ma możliwość ograniczenia wyświetlanej wiązki w zakresie 15º, 45º lub 90º dla pionu lub poziomu, obszar można przesuwać wokół osi w lewo lub prawo,
- regulacja prędkości obrotowej: 0, 150, 300, 600, 1200 obrotów / minutę
- tryb podwójnego nachylenia pozwala użytkownikowi na ustawienie linii nachylonej w zakresie ±10°+ tryb skanowania,
- dokładność pomiaru: ±0,5 mm na 10 m,
- laser ma bardzo odporną konstrukcję, obudowa gumowa (odporność na upadek z wysokości 2 m),
- duża odporność na wodę i kurz IP67,
- całkowicie automatycznie poziomowanie w pionie i poziomie (w zależności jak laser jest ustawiony) w zakresie ±8º + pionowanie w górę/w dół (dodatkowe dwa punkty lasera),
- posiada złącze do statywu 5/8'',
- zasilany z akumulatorów serii XR o napięciu 18 V, które zapewniają długi czas pracy i wygodę obsługi,
- laser posiada wiązkę zieloną: obrotowy 360º + 2 punkty
- dla większej wygody wszystkie funkcje można obsługiwać z pilota dostarczanego w zestawie,
- łatwa, intuicyjna obsługa urządzenia
parametry lasera krzyżowego DCE080D1GS:
- zasięg widoczności linii w pomieszczeniu: 80 m,
- zasięg widoczności z detektorem w pomieszczeniu: do 600 m,
- klasa lasera: 2, <1mW,
- kolor wiązki: zielony
- dokładność: ± 1,5 mm/ 30m,
- liczba wiązek: linia 360º + 2-punkty
- zakres samopoziomowania: ± 8° ,
- zasilanie: akumulatorowe 18V,
- mocowanie do statywu: gwint 5/8''
- masa: 5,1 kg,
- wymiary: 210 x 210 x 215 mm.
w skład zestawu DCE080D1GS wchodzi:
- laser samopoziomujący obrotowy 360º z Bluetooth o wiązce zielonej DCE080GS,
- detektor wiązki zielonej DW0743GS,
- pilot zdalnego sterowania DW0795,
- 1 akumulator 18V Li-Ion DCB183,
- ładowarka DCB107,
- trójkątny adapter do szybkiego montażu na statywie [N482140],
- zielone okulary,
- tarcza celownicza,
- walizka systemowa TStak typ VI DWST1-71195,
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,5 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah DCB183, ładowarka DCB107, laser obrotowy DCE080GS, detektor wiązki zielonej DW0743GS, pilot zdalnego sterowania DW0795, trójkątny adapter do szybkiego montażu na statywie [N482140], zielone okulary, tarcza celownicza, walizka systemowa TStak typ VI DWST1-71195 |
| wymiary: | 210x210x215 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,5mm/10m |
| klasa ochrony: | 67 IP |
| gwint przyłączenia do statywu: | 5/8'' |
| klasa lasera: | 2 |
| kolor lasera: | zielony |
| liczba wiązek lasera: | rotacyjny + 2 punkty |
| zakres samopoziomowania: | ±8 stopnie |
| długość fali lasera: | 530 nm |
| zakres pracy lasera: | 80 m |
| zakres pracy lasera z detektorem: | 600 m |
| współpracuje z detektorem : | DW0743GS |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5054905240103 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 8.00 kg |
| długość opakowania: | 45.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.50 cm |
| wysokość opakowania: | 32.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
