klucz zapadkowy, grzechotka akumulatorowa 1/4", 3/8" 18V, Makita [DWR180RA] 2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DWR180RA
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10512 pkt. |
Akumulatorowy klucz zapadkowy 18V Li-Ion Makita DWR180RA z mocowaniem na kwadrat 1/4" i 3/8". Po zdemontowaniu adaptera istnieje możliwość używania narzędzia jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę. Wersja z jednym akumulatorem 2,0Ah i ładowarką na wyposażeniu, pakowany w torbie transportowej.
Akumulatorowy klucz zapadkowy służy do montażu połączeń gwintowych od M5 do M12 (śruby standardowe). Posiada możliwość beznarzędziowej zmiany adaptera nasadki w zależności od potrzeb.
Klucz zapadkowy przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych. Może być wykorzystywany w budownictwie np. do skręcania szalunków, i w pracach instalacyjnych, np. podczas montażu ciągów rurowych ale także sprawdzi się w domowym warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz zapadkowy 18V 1/4", 3/8" DWR180RA:
- lekki i kompaktowy klucz zapadkowy zasilany akumulatorowo przeznaczony do użytku profesjonalnego,
- wykonany w technologii XPT gwarantującej podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- możliwość beznarzędziowej zmiany adaptera nasadki w zależności od potrzeb, na uchwyt kwadratowy 1/4" lub uchwyt kwadratowy 3/8",
- po zdemontowaniu adaptera narzędzia istnieje możliwość używania jako akumulatorowego klucza oczkowego w celu przykręcenia nakrętki o rozmiarze 13 mm na długą śrubę,
- prędkość obrotowa regulowana jest spustem włącznika,
- klucz zapadkowy wyposażony został w hamulec elektryczny,
- wyposażony w głowicę o wysokości tylko 53 mm umożliwiający dostęp do wkrętów również w ciasnych miejscach,
- znakomicie zastępuje klucze ręczne, maksymalny moment obrotowy to 47,5 Nm,
- ergonomiczny, wąski uchwyt pokryty elastomerem, został zaprojektowany tak, aby umożliwić obsługę narzędzia w sposób zbliżony do narzędzia ręcznego,
- dioda LED podświetla miejsce pracy (ma funkcje opóźnionego wygaszania),
- klucz nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- klucz dostarczany jest z torbą transportową, akumulatorem BL1820B (18 V / 2,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
DANE TECHNICZNE akumulatorowego klucza zapadkowego 18V 1/4", 3/8" DWR180RA:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/4" i 3/8",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 800 obr./min,
- śruby standardowe: M5 - M12,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M10,
- maksymalny moment obrotowy: 47,5 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 369 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,6 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
WYPOSAŻENIE akumulatorowego klucza zapadkowego 18V 1/4", 3/8" DWR180RA:
- akumulaturowy klucz zapadkowy 1/4", 3/8": DWR180RA,
- adapter nasadek z uchwytem 1/4": 191A51-1,
- adapter nasadek z uchwytem 3/8": 191A50-3,
- akumulator 18 V / 2,0 Ah: BL1820B,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- torba transportowa,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18 V / 2,0 Ah: BL1820B, ładowarka DC18RC: 195584-2, adapter nasadek z uchwytem 1/4": 191A51-1, adapter nasadek z uchwytem 3/8": 191A50-3 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 800 obr/min |
| typ mocowania : |
|
| wymiary: | dł 369 mm |
| max moment obrotowy : | 47,5 Nm |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 088381732925 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.6 kg |
| długość opakowania: | 40.8 cm |
| szerokość opakowania: | 30.8 cm |
| wysokość opakowania: | 13 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
