akumulatorowy klucz udarowy 3/4', 2576Nm, 2x5.0Ah 18V DeWalt [DCF964H2G-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF964H2G-QW
Promocja trwa do 31.08.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26990 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 3/4", 2x5.0Ah, 18V XR, DeWalt [DCF964H2G-QW], dostarczany z 2 akumulatorami POWERSTACK, szybką ładowarką oraz gumową osłoną, w piance do przechowywania, pakowany w kartonie.
Klucz udarowy z 4 trybami pracy: 3 stopnie regulacji prędkości i momentu obrotowego oraz tryb Precision Wrench pozwalający na większą kontrolę pracy i precyzję podczas dokręcania i odkręcania.
Bardzo duży moment obrotowy 1925 Nm oraz maksymalny moment zrywający 2576 Nm sprawiają, że jest to narzędzie niezastąpione w warsztacie samochodowym, zakładzie produkcyjnym, czy na budowie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowy klucz udarowy 3/4", 2576Nm, 2x5.0Ah, 18V XR, DeWalt [DCF964H2G-QW]
- klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 3/4", o solidnej, wytrzymałej konstrukcji doskonale sprawdzi się do prac montażowych wymagających narzędzi o dużej sile i wytrzymałości, np. w budownictwie, przemyśle, czy warsztatach samochodowych,
- jest wyposażony w wytrzymały silnik bezszczotkowy, chłodzony wentylatorem,
- wysoki moment obrotowy zapewnia do 2015 udarów na minutę umożliwiając zastosowanie klucza udarowego do ciężkich prac,
- maksymalny moment zrywający 2576 Nm umożliwia odkręcanie nawet najbardziej opornych śrub,
- klucz ma 4 tryby pracy: 3 stopnie regulacji prędkości i momentu obrotowego oraz tryb Precision Wrench,
- Precision Wrench to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na większą kontrolę pracy i precyzji wykonywanych czynności:
- przy dokręcaniu w trybie Precision Wrench klucz po wstępnym dokręcaniu z prędkością 1200 obr./min. zatrzyma się na 0,75 sekundy, a następnie (jeśli spust nie został zwolniony) zacznie dokręcać z udarem o wartości do 2050 ud./min, co pozwoli w pełni kontrolować proces dokręcania, zmniejszając ryzyko zerwania gwintu,
- przy odkręcaniu w trybie Precision Wrench, klucz pracuje z najwyższym momentem do chwili poluzowania śruby/nakrętki, a wtedy wyłącza udar, następnie klucz zmniejsza obroty, aby zapobiec zgubieniu / odrzuceniu nakrętki, - klucz udarowy posiada oświetlenie LED z 2-stopniową regulacją jasności oraz funkcją opóźnienia wyłączenia,
- ergonomiczna ogumowana rękojeść zapewnia zwiększoną kontrolę nad narzędziem i poprawia wygodę pracy,
- klucz udarowy dostarczany jest z 2 akumulatorami POWERSTACK, szybką ładowarką oraz gumową osłoną, w piance do przechowywania, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO DEWALT [DCF964H2G-QW]
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: kwadrat 3/4",
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 2015 ud./min.,
- maksymalna prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-1200 obr./min.,
- prędkość obrotowa:
- na 1 biegu:
dokręcanie: 440 obr./min.,
odkręcanie: 1200 obr./min.,
- na 2 biegu:
dokręcanie: 575 obr./min.,
odkręcanie: 1200 obr./min.,
- na 3 biegu:
dokręcanie: 1200 obr./min.,
odkręcanie: 1200 obr./min.,
- na 4 biegu Precision Wrench:
dokręcanie: 1200 obr/min.,
odkręcanie: 550 obr/min., - maksymalny moment zrywający: 2576 Nm,
- maksymalny moment dokręcania:
- na 1 biegu: 677 Nm,
- na 2 biegu: 1138 Nm,
- na 3 biegu: 1925 Nm,
- na 4 biegu Precision Wrench: 1728 Nm, - poziom mocy akustycznej: 108 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 100 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 16 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 4,4 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 220 x 90 x 253 mm,
- waga (EPTA): 3,7 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO DEWALT [DCF964H2G-QW]
- 2 akumulatory POWERSTACK (18V / 5.0Ah),
- szybka ładowarka,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory POWERSTACK (18V / 5.0Ah), szybka ładowarka, instrukcja obsługi, |
| częstotliwość udaru: | 0-2015 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-440 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-575 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 1200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 220 x 90 x 253 mm |
| max moment obrotowy : | 2576 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 108 dB |
| EAN: | 5035048844267 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.5 kg |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 677 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 1138 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 1925 Nm |
| moment obrotowy na 4 biegu: | 1728 Nm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
