akumulatorowy klucz udarowy 1/2'', 950Nm, 18V Li-lon, XR, DeWalt [DCF899N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF899N-XJ
769,00zł brutto
625,20zł netto
838,35zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7690 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 1/2" w technologii Li-Ion 18V z serii XR DCF899N z serii XR, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Klucz DCF899N dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu (950Nm) to doskonałe narzędzie do wszelkich prac montażowych.
Ma standardowe, zapadkowy mocowanie nasadki na bolec w trzpieniu mocującym.
polecamy nasadki i akcesoria udarowe firm BAHCO, IRIMO, KOKEN - najwyższa jakość
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy klucz udarowy 1/2" 18V XR DeWALT DCF899N:
- klucz udarowy DCF899 dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu (950Nm) i solidnej, wytrzymałej konstrukcji polecany jest do szerokiej palety prac montażowych wymagających narzędzi o dużej sile i wytrzymałości
- należy do nowej generacji kluczy udarowych XR Li-Ion 18 V z silnikiem bezszczotkowym,
- chłodzony wentylatorem, wytrzymały silnik z momentem obrotowym do 950 Nm zapewnia do 2400 udarów na minutę umożliwiając zastosowanie urządzenia do ciężkich prac
- maksymalny moment rozruchowy 1625 Nm umożliwia usunięcie nawet najbardziej opornych śrub
- klucz wyposażony jest w zapadkowo - kołkowe mocowanie nasadki na 1/2'' co zapewnia bardzo efektywne przenoszenie momentu obrotowego i zabezpiecza nasadkę
- klucz ma 3 stopnie regulacji prędkości i momentu obrotowego, pozwala to na precyzyjny dobór parametrów do rodzaju wykonywanej pracy
- posiada jasne oświetlenie LED z funkcją opóźnienia wyłączenia i funkcjonalność latarki
- ergonomiczna ogumowana rękojeść zapewnia zwiększenie stabilności i komfortu pracy oraz maksymalnej kontroli
Parametry techniczne klucza udarowego DCF899 DeWALT
- napięcie: 18V
- typ akumulatorów: XR Li-lon
- maksymalny moment obrotowy: 135 / 400 / 950 Nm
- moment zrywający: 1625 Nm
- częstotliwość udaru: 0 - 2400 ud/min
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 0 - 400 / 1200 /1900 obr/min
- końcówka wrzeciona: kwadrat 1/2" (12,7 mm)
- maksymalna średnica śruby: M20
- długość: 224 mm
- wysokość: 278 mm
- masa: 3,3 kg
w skład zestawu DCF899N wchodzą:
- 1 x klucz udarowy DCF899;
- opakowanie karton,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,62 kg |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska |
| częstotliwość udaru: | 0-2400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-400 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1900 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 224 x wys 278 mm |
| max moment obrotowy : | 950 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048548066 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.07 kg |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 135 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 400 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 950 Nm |
| długość opakowania: | 27.00 cm |
| szerokość opakowania: | 24.00 cm |
| wysokość opakowania: | 10.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
