nożyce do żywopłotu na wysięgniku 55cm, 18V DeWalt [DCMPH566N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMPH566N-XJ
879,50zł brutto
715,04zł netto
1064,78zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8795 pkt. |
Akumulatorowe nożyce do cięcia żywopłotu na wysięgniku Li-Ion 18V, firmy DeWalt model DCMPH566N w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki całość pakowana w kartonie.
Nożyce do żywopłotu na wysięgniku mają ostrze o długości 55 cm co pozwala na wygodne cięcie żywopłotów do wysokości 3,35m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe nożyce do cięcia żywopłotu na wysięgniku Li-Ion 18V, DeWalt model DCMPH566N:
- nożyce z serii XR mają ostrze o długości 55cm i maksymalny zasięg pracy 3,35 m,
- nożyce są lekkie, a pasek na ramię dodatkowo odciąża ręce, te cechy ułatwiają pracę tymi nożycami w każdym położeniu,
- przegubowa głowica,
- nowoczesna wygodna konstrukcja nożyc sprawia, że świetnie nadają się do stosowania przy pielęgnacji wysokich żywopłotów,
- rozstaw noży 25 mm,
- świetnie wyważone,
- nożyce do żywopłotu współpracują ze wszystkimi akumulatorami XR Li-ion 18V (DCB182, DCB183, DCB184 i inne) jak również z akumulatorami Li-Ion FlexVolt 54V,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki,
parametry techniczne nożyc DCMPH566:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- długość ostrza: 55 cm,
- długość całkowita z wysięgnikiem: 215 cm,
- liczba pochylenia części tnącej: 6,
- rozstaw noży: 25 mm,
- częstotliwość skoku: 2800 1/min ,
- długość pracy na jednym akumulatorze: 75min (dla akumulatora o pojemności 5,0Ah),
- opakowanie: karton,
- waga: 3,6 kg.
wyposażenie nożyc DCMPH566:
- instrukcja obsługi
| rozstaw noży [mm]: | 25 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| długość ostrza: | 550 mm |
| waga z akumulatorem: | 4,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,6 kg |
| na wyposażeniu: | ostrze tnące 55cm, osłona ostrza, pasek na ramię |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 2150 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 2800 skok/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048729427 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.40 kg |
| długość opakowania: | 116.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.50 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
