akumulatorowa wkrętarka do płyt G-K DeWalt [DCF620D2-QW] 18V XR, Li-Ion, 2x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF620D2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11515 pkt. |
Lekka wkrętarka akumulatorowa 18 V / 2,0Ah DeWALT DCF620D2-QW , w tej wersji z dwoma akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce TSTAK II.
Świetne narzędzie do stosowania wszędzie tam gdzie potrzebne jest szybkie i precyzyjne dokręcania, również w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.WIERTARKO-WKRĘTARKA Z SERII XR LI-ION 10,8V DEWALT DCF620D2-QW:
- wiertarko-wkrętarka DCF620D2-QW wyposażona w mocny silnik bezszczotkowy 4400 obr / min,
- maszyna z bardzo krótkim korpusem, obracany magazynek - dzięki swojej konstrukcji ułatwiającej prace tym narzędziem w miejscach trudno dostępnych,
- funkcja zapamiętywania ustawień regulacji głębokości mocowania wkrętów,
- szybkie i proste oczyszczanie magazynku na taśmy z pyłu,
- blokada włącznika, dzięki czemu możliwa jest praca ciągła bez konieczności trzymania spustu,
- bardzo lekka i kompaktowa,
- zaczep do paska - można go umieścić po lewej lub prawej stronie narzędzia,
- oświetlenie pola pracy diodą LED,
- ergonomiczny, gumowany uchwyt dla wygody użytkownika,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką zapakowana w kufer TSTAK.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCF620D2-QW
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 4400 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 5 / 30 Nm,
- wymiary: 262 x 233 mm,
- waga: 1,48 kg.
Wyposażenie wkrętarki DCF620D2-QW:
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,48 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-ion 2,0Ah [DCB183], ładowarka [DCB115], końcówka PH2x25mm, walizka TStak, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4400 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 30 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048468586 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.67 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
