akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem DeWalt [DCD796P2-QW] 18V 2x5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD796P2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13935 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V firmy DeWALT model DCD796P2 z serii XR, w tej wersji z 2 nowymi akumulatorami o pojemności 5,0Ah, ładowarką, stalowym zaczepem do paska i silnym, magnetycznym chwytem na bity na wyposażeniu. Całość pakowana w walizce transportowej T-STAK.
Kompaktowa wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD796 wyposażona jest w najnowszej generacji, wydajny silnik bezszczotkowy oraz metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu.
Wiertarko-wkrętarka DCD796 przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA 18V XR LI-ION 2 X 5.0 AH, DEWALT DCD796P2-QW
- lekka wiertarko wkrętarka z udarem przeznaczona do pracy na wielu materiałach,
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V z akumulatorami w technologii XR Li-Ion umożliwiająca pracę w ciasnych przestrzeniach,
- 2-biegowa, metalowa, wytrzymała przekładnia zwiększa żywotność narzędzia,
- 15-pozycyjna regulacja momentu obrotowego pozwala na precyzyjną pracę w wielu materiałach,
- oświetlenie LED zwiększa widoczność miejsca pracy i daje funkcjonalność latarki,
- inteligenty wyzwalacz spustowy pozwala na zachowanie pełnej kontroli podczas pracy,
- ulepszona, ergonomiczna i ogumowana rękojeść wpływa na poprawę komfortu pracy,
- wiertarko-wkrętarka posiada zawieszkę pozwalający zawiesić urządzenie przy pasku oraz uchwyt magnetyczny na bity,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką w zestawie z mocnym kufrem transportowym TSTAK.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD796P2-QW
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion XR,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
-1 bieg: 0 - 550 obr./min,
-2 bieg: 0 - 2000 obr./min,
- częstotliwość udaru na biegu jałowym:
-1 bieg: 0-9350 udar/min,
-2 bieg: 0-34000 udar/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w murze: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 70 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary: 190 x 203 x 67 mm,
- masa: 1,3 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt DCD796P2-QW
- 2 akumulatory,
- ładowarka,
- zaczep do paska,
- uchwyt magnetyczny,
- mocny kufer transportowy,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory, ładowarka, zaczep do paska, uchwyt magnetyczny, mocny kufer transportowy, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-34000 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-9350 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-34000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 40 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-550 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 190 x 203 x 67 mm mm |
| max moment obrotowy : | 70 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048616628 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.73 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 35.50 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
