akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V DeWalt [DCD996P3-QW] 3x5,0Ah, Li-Ion XRP
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD996P3-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18575 pkt. |
Profesjonalna, 2-biegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V XR Li-Ion model DCD996P3-QW DeWALT w tej wersji z trzema akumulatorami 5.0 Ah, ładowarką, pakowana w kufrze transportowym.
Wiertarko-wkrętarka DCD996 DeWALT dzięki 3-biegowej metalowej przekładni, precyzyjnej regulacji prędkości obrotowej i wysokiemu momentowi obrotowemu (95Nm) pozwala wiercić (w tym wiercenie udarowe) i wkręcać precyzyjnie i z dużą siłą. Wyposażona jest w nowoczesny wysokowydajny silnik bezszczotkowy o długiej żywotności.
Wiertarko-wkrętarka udarowa XRP DCD996 DeWALT przeznaczona jest do najcięższych zastosowań, jej podzespoły wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA 18V XR LI-ION DEWALT DCD996P3-QW
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V umożliwiająca pracę w ciasnych przestrzeniach,
- 3-biegowa, metalowa, wytrzymała przekładnia zwiększa żywotność narzędzia,
- 11-pozycyjna regulacja momentu obrotowego pozwala na precyzyjną pracę w wielu materiałach,
- konstrukcja przełącznika - większa czułość - pozwala na pełna kontrolę podczas wielu prac,
- szybkozaciskowy, jednotulejowy uchwyt wiertarski 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona pozwala na szybką i prostą wymianę akcesoriów wiertarsko-wkrętarskich,
- oświetlenie LED z funkcją opóźnienia zwiększa widoczność miejsca pracy i daje funkcjonalność latarki,
- ulepszona, ergonomiczna i ogumowana rękojeść wpływa na poprawę komfortu pracy,
- wiertarko-wkrętarka posiada stalowy zaczep i mocny uchwyt magnetyczny,
- w tej wersji z 3 akumulatorami i ładowarką pakowana w walizkę.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD996P3-QW
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion XR,
- pojemność akumulatora: 5.0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 450 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 1300 obr./min,
- 3 bieg: 0 - 2000 obr./min,
- częstotliwość udaru na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-8600 udar/min,
- 2 bieg: 0-25500 udar/min,
- 3 bieg: 0 - 38250 udar/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 15 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w murze: 16 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 55 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 66 / 95 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary: 213 x 208 x 70 mm,
- masa: 2,1 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt DCD996P3-QW
- 3 akumulatory 5,0 Ah,
- ładowarka,
- mocny kufer transportowy TSTAK,
- zaczep do paska,
- uchwyt magnetyczny,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 3 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | 3 akumulatory 3,0 Ah Ah, ładowarka, mocny kufer transportowy TSTAK, zaczep do paska, uchwyt magnetyczny, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-38250 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-8600 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-25500 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-38250 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 55 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 15 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 213 x szer 67 x wys 205 mm |
| max moment obrotowy : | 95 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048667125 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.00 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 35.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
