akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V 2x5,0Ah DeWalt [DCD996P2-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD996P2-QW
| Średnia ocena: | 2 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15860 pkt. |
Akumulatorowa 3-biegowa udarowa wiertarko-wkrętarka XRP Li-Ion 18V DeWALT model DCD996P2 ma na wyposażeniu 2 akumulatory o pojemności 5,0Ah, szybką ładowarkę, stalowy zaczep, mocny uchwyt magnetyczny i wielopozycyjną rękojeść boczną. Całość pakowana jest w walizce systemowej TStak.
Wiertarko-wkrętarka DCD996P2 DeWALT dzięki 3-biegowej metalowej przekładni, precyzyjnej regulacji prędkości obrotowej i wysokiemu momentowi obrotowemu (95Nm) pozwala wiercić (w tym wiercenie udarowe) i wkręcać precyzyjnie i z dużą siłą. Wyposażona jest w nowoczesny wysokowydajny silnik bezszczotkowy o długiej żywotności.
Wiertarko-wkrętarka udarowa XRP DCD996P2 DeWALT przeznaczona jest do najcięższych zastosowań, jej podzespoły wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Udarowa 3-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Li-Ion z serii XRP DeWALT DCD996P2
- najnowszej generacji wiertarko-wkrętarka Li-Ion XRP z silnikiem bezszczotkowym i NOWYMI akumulatorami w technologii Li-Ion XR 5,0Ah,
- częstotliwość udarów na trzecim biegu - 38250 zwiększa szybkość aplikacji,
- dzięki 3-biegowej metalowej przekładni i wysokiemu momentowi obrotowemu (95Nm) pozwala wiercić (w tym wiercenie udarowe) i wkręcać precyzyjnie i z dużą siłą,
- sprzęgło z precyzyjną nastawą (11 pozycji) pozwala na dobranie najlepszych parametrów przy wkręcaniu w zależności od materiału i rodzaju wkręcanych śrub,
- dzięki zmienionej konstrukcji sprzęgła wiertarko-wkrętarka DCD996 ma jeszcze bardziej kompaktowe wymiary,
- czuły wyłącznik z bardzo precyzyjną regulacją prędkości obrotowej pozwala w pełni kontrolować pracę,
- jasna Dioda LED umieszczona w podstawie precyzyjnie podświetla miejsce pracy,
- jednotulejowy, szybkozaciskowy uchwyt wiertarki 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę wierteł i końcówek wkrętarskich,
- ulepszona ergonomiczna i ogumowana rękojeść wpływa na poprawę komfortu pracy,
- konstrukcja akumulatora pozwala na łatwy i szybki montaż oraz demontaż, wbudowana kontrolka stanu naładowania akumulatora,
- Stalowy zaczep i mocny uchwyt magnetyczny zapewniają wygodę użytkowania,
- ładowarka wielonapięciowa do wszystkich akumulatorów XR 18 V, 14,4 V, i 10,8 V,
- narzędzie należy do gamy inteligentnych narzędzi akumulatorowych Li-Ion XR zaprojektowanych w celu zwiększenia efektywności pracy, dzięki którym można każde zadanie wykonać szybciej,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w kufer TSTAK.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARK-WKRĘTARKI DCD996P2-QW:
- napięcie zasilające: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 5.0 Ah
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-450 obr/min,
- 2 bieg: 0-1300 obr/min,
- 3 bieg: 0-2000 obr/min, - częstotliwość udaru:
- 1 bieg: 0-8600 ud/min,
- 2 bieg: 0-25500 ud/min,
- 3 bieg: 0-38250 ud/min, - maksymalny moment:
- twardy: 95 Nm,
- miękki: 66 Nm, - uchwyt wiertarski: szybkomocujący
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5-13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 55 mm,
- w metalu: 15 mm,
- w murze: 16 mm, - waga bez akumulatora: 2,1 kg,
- wymiary: 213 x 208 x 70
Wyposażenie DCD996P2 DeWALT:
- 2 x akumulator 18V Li-Ion XR, 5,0Ah [DCB184],
- 1 x szybka ładowarka XR,
- zaczep do paska,
- wielopozycyjna rękojeść boczna,
- mocny kufer transportowy TSTAK,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah [DCB184], szybka ładowarka, rękojeść boczna |
| częstotliwość udaru: | 0-38250 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-8600 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-25500 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-38250 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 55 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 15 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 213 x 208 x 70 mm mm |
| max moment obrotowy : | 95 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048644492 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.20 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.60 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Wkrętarka o bardzo dużej mocy! Solidnie wykonana masywna, mimo swojej wagi pewnie leży w ręce, uchwyt dobrze trzyma narzędzie, sprzęgło chodzi lekko, duża zaleta to 3 biegi oraz udar, bateria wytrzymuje rewelacyjnie długo!. Ładowarka bardzo szybko ładuje, do tego 3 letnia gwarancja po rejestracji na stronie producenta. Jeden minus to naklejka wyprodukowano w Chinach ;)Zalety:Wady:
Jeden minus to naklejka wyprodukowano w Chinach ;) -
Duża moc urządzenia. Bez najmniejszych problemów radzi sobie z wierceniem w betonie. Pewny chwyt w ręce. Długi czas pracy na jednym akumulatorze. Dzięki lampkom kontrolnym na akumulatorze zawsze można sprawdzić ile energii pozostało. Nie czuć spadku mocy przy słabnącym akumulatorze. Dopiero przy samym końcu wiertarko-wkrętarka słabnie. Lampka podświetlająca obszar pracy jest regulowana. Przy maksymalnej mocy mogłaby oświetlać drogę. :)Zalety:Duża mocWady:
Długa wytrzymałość na jednym akumulatorze
Szybkie ładowanie
Mocne lampka podświetlająca
Poręczna walizka z systemem umożliwiającym połączenie z innymi tego samego typuBrak
