akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DeWALT [DCD701N-XJ] 12V Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD701N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3855 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion 12 V model DCD701N DeWalt, w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka ma metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Ergonomiczna konstrukcja, kompaktowa budowa - idealne narzędzie do robót instalacyjnych, stolarskich, dekarskich czy montażowych o świetnych parametrach pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-biegowa wiertarko-wkrętarka Li-Ion 12V z serii XR DeWalt DCD701N:
- Kompaktowa wiertarko-wkrętarka (krótsza o 33mm od DCD710) serii XR Li-Ion 12V z silnikiem bezszczotkowym zapewniającym o 15% dłuższy czas pracy,
- jedna z najlżejszych i najwygodniejszych maszyn tego typu dostępnych na rynku,
- ma 2-biegową wytrzymałą przekładnię co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- jednotulejowy uchwyt 10 mm z samoczynna blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę akcesoriów,
- dwie prędkości obrotowe, zmienna prędkość oraz lewe obroty,
- elektroniczny hamulec silnika ułatwia pracę,
- trwały silnik chłodzony wentylatorem oferuje znaczną moc,
- nowa przekładnia stworzona pod silnik bezszczotkowy ma wyłącznie metalowe koła zębate zapewniając trwałość i wytrzymałość,
- paraboliczny kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową,
- dioda LED oświetlająca pola pracy została przeniesiona do stopy,
- ergonomiczny, gumowany uchwyt dla wygody użytkownika,
- urządzenie jest kompatybilne z systemem 10,8 V, wszystkie akumulatory o napięciu 10,8 V współpracują z DCD701,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DCD701:
- napięcie: 12V,
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion,
- maksymalny moment obrotowy: 57,5 Nm,
- prędkość bez obciążenia: 0-425 / 0-1500 obr/min,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm,
- długość: 152 mm,
- waga: 0,9 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DCD701N:
- 1 x wiertarko-wkrętarka DCD701;
- opakowanie: karton
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,90 kg |
| na wyposażeniu: | |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-425 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 152 x wys 185 x szer. 60 mm |
| max moment obrotowy : | 57,5 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048713075 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 10,8V / 12V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.15 kg |
| długość opakowania: | 23.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.50 cm |
| wysokość opakowania: | 7.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
