akumulatorowa szlifierka prosta AGSZ18-90LBL/18V Li-Ion 2x5,2Ah Select Fein [71230362000-2X5,2AH] + ładowarka
-
Producent:
-
Kod producenta:71230362000-2X5,2AH
2169,70zł brutto
1763,98zł netto
2569,70zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21697 pkt. |
Szlifierka prosta, akumulatorowa z wydłużoną głowicą AGSZ18-90LBL/18V Li-Ion 2x5,2Ah Select Fein [71230362000-2X5,2AH].
W tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami 5,2Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce.
Szlifierka prosta posiada bezszczotkowy silnik 18 V zapewniający lepszą wydajność w wymagających pracach, a elektroniczna regulacja prędkości obrotowej w zakresie od 2900-9000 obr./min pozwala dobrać właściwe obroty do obrabianego materiału.
Szlifierka prosta przeznaczona jest do szlifowania i polerowania akcesoriami na trzpieniu średnicy 6 mm.
Akumulatorowa szlifierka prosta AGSZ18-90LBL/18V Select Fein [71230362000-2X5,2AH]:
- odporna na pył, szlifierka prosta z wydłużoną głowicą do efektywnego szlifowania i polerowania,
- długa, wąska głowica umożliwia włożenie głęboko w obrabiany przedmiot, zagłębienie głowicę z frezem (np. wewnętrzne szlifowanie rur),
- szlifierka wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- elektroniczna regulacja prędkości obrotowej w zakresie od 2900-9000 obr./min pozwala dobrać właściwe obroty do obrabianego materiału,
- wygodnie usytuowany włącznik suwakowy zwiększa kontrolę pracy,
- dioda LED pozwala na lepszą widoczność linii cięcia,
- silnik jest niezależnie ułożyskowany i wyposażony w cztery dodatkowe amortyzatory drgań które zapewniają niski poziom drgań podczas pracy,
- uchwyt przedni pokryty teksturowaną gumą zwiększa komfort i kontrolę pracy,
- szlifierka przeznaczona jest do pracy z pilnikami obrotowymi, ściernicami wachlarzowymi i szczotkami z trzpieniem w rozmiarze 6mm,
- w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce,
- do szlifierki prostej można złożyć tuleję zaciskową o średnicy Ø 6 lub 8 mm (Ø 6 mm - na wyposażeniu, Ø 8 mm do kupienia osobno).
Dane techniczne szlifierki prostej AGSZ18-90LBL/18V Select Fein [71230362000]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Litowo-jonowy / litowo-jonowy ProCORE
- prędkość bez obciążenia: 2900 - 9000 obr/min,
- narzędzia do polerowania maksymalna średnica: 80 mm,
- maksymalna średnica ściernicy: 50 mm,
- maksymalna średnica freza: 12 mm
- rozmiar tulei zaciskowej: 6 lub 8 mm,
- waga: 1.77 kg,
Wyposażenie szlifierki prostej AGSZ18-90LBL/18V Select Fein [71230362000-2X5,2AH]:
- 1 x szlifierka prosta AGSZ18-90LBL/18V
- 2 x akumulator Li-Ion 5,2Ah [92604179020],
- 1 x szybka ładowarka [92604180010],
- 6mm tuleja zaciskowa
- klucz płaski SW13,
- klucz płaski SW17,
- 1 walizka z tworzywa sztucznego.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.2 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,77 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x szlifierka prosta AGSZ18-90LBL/18V 2 x akumulator Li-Ion 5,2Ah [92604179020], 1 x szybka ładowarka [92604180010], tuleja zaciskowa 6mm, klucz płaski SW13, klucz płaski SW17 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2900-9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| opakowanie: | walizka |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
