akumulatorowa szlifierka prosta 18V Li-Ion XR, DeWALT [DCG426N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG426N-XJ
687,90zł brutto
559,27zł netto
974,10zł
Promocja trwa do 30.04.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6879 pkt. |
Szlifierka prosta akumulatorowa 18V XR DeWALT model DCG426N, w wersji bez ładowarki i akumulatorów, pakowana w kartonie.
Szlifierka prosta posiada silnik bezszczotkowy 18 V zapewniający lepszą wydajność w wymagających pracach oraz 3-stopniową regulację prędkości obrotowej pozwalającą dobrać właściwe obroty do obrabianego materiału.
Szlifierka prosta przeznaczona jest do pracy z pilnikami obrotowymi, ściernicami wachlarzowymi i szczotkami z trzpieniem w rozmiarze 6 mm.
Akumulatorowa szlifierka prosta 18V Li-Ion XR DeWALT DCG426N
- szlifierka prosta z wydajnym silnikiem bezszczotkowym,
- 3-stopniowa regulacja prędkości obrotowej pozwala dobrać właściwe obroty do obrabianego materiału,
- duży ogumowany przycisk zwiększa kontrolę pracy,
- dioda LED pozwala na lepszą widoczność linii cięcia,
- siatkowe osłony zabezpieczają silnik przed pyłem,
- uchwyt przedni pokryty teksturowaną gumą zwiększa komfort i kontrolę pracy,
- szlifierka przeznaczona jest do pracy z pilnikami obrotowymi, ściernicami wachlarzowymi i szczotkami z trzpieniem w rozmiarze 6mm,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne szlifierki prostej 18V DeWALT DCG426N
- napięcie zasilania: 18V,
- prędkość bez obciążenia: 0 - 5000/ 17500/ 25000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 38 mm,
- rozmiar tulei zaciskowej: 6 mm,
- waga: 1.19 kg,
- wymiary: 380 mm x 85 mm.
Wyposażenie szlifierki prostej 18V DeWALT DCG426N
- 6mm pierścień zaciskowy
- klucz

| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,19 kg |
| na wyposażeniu: | 6mm tuleja, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-25000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-5000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-17500 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-25000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 380mm x wys 85mm mm |
| średnica tulei zaciskowych: | 6,0 mm |
| max średnica ściernicy: | 38 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048666166 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.67 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 10.00 cm |
| wysokość opakowania: | 10.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Super sprawa poręczna i wygodny sprzęt służy na warsztacie spawalniczym
