akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm z regulacją obrotów 3000-8500obr/min, 18V Li-Ion 2x5,0Ah LXT, z walizką MAKPAC Makita [DGA517RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA517RTJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18259 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V MAKITA DGA517RTJ z tarczą 125mm i włącznikiem spustowym w zestawie z 2 akumulatorami 5,0 Ah i ładowarką. Całość pakowana w systemowej walizce MakPac.
Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym BLDC i płynną regulacja obrotów. Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz funkcję automatycznego wyłączenia narzędzia (kick-back) w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.
Szlifierka kątowa automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy do wykonywanej pracy, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych.
Szlifierka kątowa 18V Makita DGA517RTJ:
- akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18V,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- technologia AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- łatwy w obsłudze, duży włącznik spustowy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania,
- obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem,
- funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah).
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką.
Parametry techniczne szlifierki kątowej Makita DGA517RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3000 - 8500 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 382 mm,
- waga (EPTA): 2,4 - 3,1 kg,
- obsługiwane akumulatory: BL1815N, BL1820B, BL1830B, BL1840B, BL1850B, BL1860B.
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita DGA517RTJ:
- osłona tarczy szlifierskiej 125mm, 123145-8,
- uchwyt boczny, 158237-4,
- kołnierz mocujący, 224447-6,
- klucz do nakrętki kontrującej, 782423-1,
- walizka systemowa MakPac TYP 3, 821551-8,
- wkład do walizki MAKPAC,
- tarcza do szlifowania zgrubnego, A-80656,
- ładowarka DC18RC,
- 2 akumulatory BL1850B 18V / 5,0Ah,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy szlifierskiej 125mm, uchwyt boczny, kołnierz mocujący, klucz do nakrętki kontrującej, walizka systemowa MAKPAC TYP 3, tarcza do szlifowania zgrubnego, wkład do walizki MAKPAC, 2 akumulatory 5,0Ah, ładowarka |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000-8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 382 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381854078 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.7 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
