akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm X-Lock, 18V Li-Ion, LXT, MAKPAC Makita [DGA519ZJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA519ZJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10669 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V MAKITA DGA519ZJ z tarczą 125mm z systemem mocowania tarczy X-lock i włącznikiem spustowym,
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w systemowej walizce MakPac.
Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym i płynną regulacja obrotów.
Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz funkcję automatycznego wyłączenia narzędzia (kick-back) w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.
Szlifierka kątowa 125mm X-Lock 18V firmy Makita DGA519ZJ:
- akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18V
- system mocowania tarczy typu X-lock, który umożliwia szybką i łatwą wymianę
- bezszczotkowy silnik prądu stałego
- technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy
- technologia AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back)
- bardzo łatwy w obsłudze, duży włącznik spustowy
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania
- obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem
- funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora
- osłona tarczy beznarzędziowa
- przeznaczona wyłącznie do tarcz z systemem mocowania X-Lock
- dostarczana w walizce systemowej MAKPAC bez akumulatorów i ładowarki
Parametry techniczne szlifierki kątowej Makita DGA519ZJ:
- napięcie zasilania: 18 V
- typ akumulatorów: Li-ion
- system mocowania tarczy: X-lock
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3000 - 8500 obr/min
- średnica tarczy: 125 mm
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm
- wymiary (długość całkowita): 396 mm
- waga (EPTA): 2,5 - 3,1 kg
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita DGA519ZJ:
- uchwyt boczny,
- walizka systemowa MakPac,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, walizka systemowa MakPac, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000-8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 396 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381893527 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.63 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
