akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm FlexVolt 54V DEWALT [DCG418SHDN-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG418SHDN-XJ
1397,00zł brutto
1135,77zł netto
1403,09zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13970 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa, 125mm, FlexVolt 54V, DEWALT [DCG418SHDN-XJ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kompaktowa szlifierka akumulatorowa 125 mm wyprodukowana w technologii FlexVolt 54V z bezszczotkowym silnikiem.
Wyposażona w podwójny system włączania, elektroniczny hamulec, system Anti-Rotation oraz płynny rozruch.
Posiada beznarzędziową regulację osłony, boczny uchwyt montowany obustronnie i osłonięte wloty powietrza, chroniące maszynę przed pyłem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa szlifierka kątowa, 125mm, FlexVolt 54V, DEWALT [DCG418SHDN-XJ]
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm,
- wyprodukowana w technologii FlexVolt 54V, wyposażona w bezszczotkowy silnik,
- podwójny system włączania minimalizuje ryzyko przypadkowego uruchomienia,
- posiada szereg zabezpieczeń zgodnych z systemem PERFORM & PROTECT,
- elektroniczny hamulec szybko zatrzymuje tarczę po puszczeniu włącznika,
- system Anti-Rotation odłącza zasilanie w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- płynny rozruch zwiększa wytrzymałość narzędzia,
- beznarzędziowa regulacja osłony tarczy,
- uchwyt boczny można zamontować po obu stronach dla wygodniejszej pracy,
- obudowa ochronna - standardowa metalowa osłona tarczy i półzamknięta osłona dla lepszej ochrony,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- w tej wersji maszyna dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ [DCG418SHDN-XJ]
- napięcie zasilania: 54 V,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT [DCG418SHDN-XJ]
- 2-pozycyjna rękojeść boczna,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| na wyposażeniu: | 2-pozycyjna rękojeść boczna, beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy, klucz do tarcz, instrukcja obsługi, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048833896 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | FLEXVOLT 54V/18V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.43 kg |
| długość opakowania: | 37,5 cm |
| szerokość opakowania: | 18,5 cm |
| wysokość opakowania: | 14,5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
