akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 2x4.0Ah, 18V XR DEWALT [DCG407M2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG407M2T-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13956 pkt. |
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA, 125mm, 2x4.0Ah, 18V XR, DEWALT [DCG407M2T-QW] w tej wersji dostarczana w walizce systemowej Tstak™ z szybką ładowarką i 2 akumulatorami.
Jest to kompaktowa szlifierka kątowa z bezszczotkowym silnikiem, hamulcem elektronicznym i systemem Perform & Protect™.
Posiada włącznik suwakowy, szybki system wymiany osłony i 2-pozycyjny uchwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA, 2x4.0 Ah, 125mm, 18V XR, DEWALT [DCG407M2T-QW]
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego 18 V,
- wyposażona w włącznik suwakowy, który umożliwia pracę w trybie ciągłym,
- elektroniczny hamulec - szybko zatrzymuje tarczę po puszczeniu włącznika,
- system Perform & Protect™- hamulec przeciwodrzutowy oraz sprzęgło elektroniczne chroni użytkownika przed urazami,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika, zwiększając żywotność narzędzia,
- częściowo ogumowana obudowa zapewnia przyczepność i komfort podczas pracy,
- system QUICK-CHANGE™ pozwala na szybkie usunięcie oraz obrót osłony tarczy,
- 2-pozycyjne mocowanie uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę,
- w tej wersji szlifierka dostarczana w walizce systemowej Tstak™ z szybką ładowarką i 2 akumulatorami,
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ [DCG407M2T-QW]
- napięcie zasilania: 18 V,
- pojemność akumulatora: 4.0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- waga: 1.77 kg,
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT [DCG407M2T-QW]
- 2 akumulatory (18V/4.0 Ah),
- szybka ładowarka,
- rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- walizka systemowa Tstak™,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,77 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory (18V/4.0 Ah), szybka ładowarka, rękojeść boczna, osłona tarczy, klucz do tarcz, walizka systemowa Tstak™, instrukcja obsługi, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048835036 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.3 kg |
| długość opakowania: | 43,6 cm |
| szerokość opakowania: | 33 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
