akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V, Makita [DGA504Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA504Z
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V Makita DGA504Z, dostarczana z tarczą 125 mm do metalu i stali nierdzewnej, bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Lekka i poręczna szlifierka kątowa z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, automatyczną kontrolą prędkości obrotowej i funkcją antyrestart.
Szlifierka wyprodukowana w Technologii XPT - ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Makita [DGA504Z]:
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC o świetnych parametrach pracy,
- szlifierka produkowana jest w technologii XPT o podwyższonej odporności na pył i wilgoć,
- lekka konstrukcja, wąska obudowa silnika pozwala na wygodną pracę i ułatwia manewrowanie podczas pracy w trudno dostępnych miejscach
- posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem - anty-restart, automatyczną kontrolę prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, ochronę przed przeciążeniem oraz antywibracyjny uchwyt boczny,
- przy dużych obciążeniach prędkość jest redukowana do poziomu, który układ elektroniczny może utrzymać na stałym poziomie (w przypadku przeciążenia narzędzie wyłącza się. Po włączeniu automatycznej kontroli prędkości zapala się zielony wskaźnik LED. W przypadku przeciążenia lampka sygnalizacyjna świeci na czerwono i należy ponownie uruchomić szlifierkę),
- posiada Technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- szlifierka wyposażona jest w zdejmowane osłony przeciwpyłowe, które zapobiegają przedostawaniu się pyłu powstającego podczas pracy do maszyny wraz z chłodzącym powietrzem,
- 3-stopniowy wskaźnik LED wskazuje poziom naładowania/przegrzanie/przeciążenie akumulatora,
- system ochrony akumulatora automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom jego naładowania jest niski,
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- szlifierka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [DGA504Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- maksymalna głębokość cięcia: 29 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8500 obr./min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 82 dB(A),
- poziom mocy akustycznej: 90 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- poziom wibracji (szlifowanie powierzchni): 6,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 362 x 140 x 145 mm,
- waga z akumulatorem (EPTA): 2,2 - 2,5 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [DGA504Z]:
- tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656],
- osłona tarczy szlifierskiej [123145-8],
- przystawka osłony tarczy do cięcia [199710-5],
- kołnierz mocujący 115-230 mm [224415-9],
- nakrętka kołnierza M14 [224554-5],
- klucz do nakrętki zabezpieczającej 35 [782423-1],
- uchwyt boczny 36 [158237-4],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DGA504.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DGA504.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DGA504.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,2 - 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza szlifierska 125 mm do metalu i stali nierdzewnej [A-80656], osłona tarczy szlifierskiej [123145-8], przystawka osłony tarczy do cięcia [199710-5], kołnierz mocujący 115-230 mm [224415-9], nakrętka kołnierza M14 [224554-5], klucz do nakrętki zabezpieczającej 35 [782423-1], uchwyt boczny 36 [158237-4], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 362 x 140 x 145 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 90 dB |
| EAN: | 0088381683920 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
