akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion 2x5,0Ah Makita [DGA504RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA504RTJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17085 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V MAKITA DGA504RTJ z tarczą 125mm w zestawie z dwoma akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana w systemowej walizce MakPac.
Lekka i poręczna szlifierka kątowa z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, automatyczną kontrolą prędkości obrotowej i funkcją anty-restart.
Szlifierka wykonana w technologii XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych.
akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion LXT Makita [DGA504RTJ]
- bezszczotkowy silnik prądu stałego typu BLDC o świetnych parametrach pracy,
- zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem anty-restart,
- lekka konstrukcja i wąska obudowa silnika pozwala na wygodną pracę i ułatwia manewrowanie podczas pracy w trudno dostępnych miejscach,
- szlifierka DGA504 produkowana jest w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona jest w system constant electronic zapewniający zachowanie obrotów niezależnie od obciążenia,
- funkcja łagodnego rozruchu,
- nie współpracuje z akumulatorami: BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita DGA504RTJ:
- napięcie: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8500 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm ,
- waga (EPTA): 2,26 - 3,73 kg,
- wymiary (długość całkowita): 362 mm,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
Wyposażenie szlifierki kątowej DGA504RTJ Makita:
- szlifierka katowa DGA504,
- osłona tarczy szlifierskiej 125mm, 123145-8,
- uchwyt boczny, 158237-4,
- kołnierz mocujący, 224415-9,
- nakrętka kołnierza, 224554-5,
- klucz do nakrętki kontrującej, 782423-1,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 3, 821551-8,
- wkład do walizki MAKPAC, 838175-3,
- tarcza do szlifowania zgrubnego, A-80656,
- 2 x akumulatory 5,0Ah BL1850B,
- 1 x ładowarka DC18RC 195584-2
- Instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah [BL1850], ładowarka DC18RC, uchwyt boczny [158237-4], kołnierz mocujący [224415-9], nakrętka kołnierza [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej [782423-1], tarcza do szlifowania zgrubnego [A-80656], osłona tarczy, walizka MakPac typ3 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 362 x szer 140 x wys 145 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381684668 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.66 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
