akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion 2x5,0Ah AWS Bluetooth Makita [DGA518RTJU]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA518RTJU
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19285 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V MAKITA DGA518RTJU z tarczą 125mm i włącznikiem spustowym w zestawie z dwoma akumulatorami 5,0 Ah i ładowarką. Całość pakowana w systemowej walizce MakPac.
Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym BLDC i płynną regulacja obrotów. Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz funkcję automatycznego wyłączenia narzędzia (kick-back) w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.
Szlifierka posiada system AWS z modułem łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki któremu może automatycznie uruchamiać odkurzacz AWS Makita DVC864LZX z systemem do odsysania pyłu, znacznie podnosząc szybkość i komfort pracy.
Szlifierka kątowa automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy do wykonywanej pracy, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych.
Szlifierka kątowa 18V AWS Makita DGA518RTJU:
- akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18V,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- technologia AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- funkcja AWS - Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- łatwy w obsłudze, duży włącznik spustowy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania,
- obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem,
- funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18V / 5,0Ah) i ładowarką.
Parametry techniczne szlifierki kątowej Makita DGA518RTJU:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3000 - 8500 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 382 mm,
- waga (EPTA): 2,4 - 3,1 kg,
- obsługiwane akumulatory: BL1815N, BL1820B, BL1830B, BL1840B, BL1850B, BL1860B.
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita DGA518RTJU:
- osłona tarczy szlifierskiej 125mm, 123145-8,
- uchwyt boczny, 158237-4,
- ładowarka DC18RC, 195584-2,
- moduł AWS, 198897-0,
- kołnierz mocujący, 224447-6,
- nakrętka kołnierza, 224554-5,
- klucz do nakrętki kontrującej, 782423-1,
- walizka systemowa MakPac TYP 3, 821551-8,
- tarcza do szlifowania zgrubnego, A-80656,
- wkład do walizki MAKPAC,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah)
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy szlifierskiej 125mm, uchwyt boczny, ładowarka DC18RC, moduł AWS, kołnierz mocujący, nakrętka kołnierza, klucz do nakrętki kontrującej, walizka systemowa MAKPAC TYP 3, tarcza do szlifowania zgrubnego, wkład do walizki MAKPAC, 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah) |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000-8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 382 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381854221 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.95 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
