akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion 2x4,0Ah, Stanley [SFMCG400M2K-QW] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCG400M2K-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9510 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa SFMCG400M2K firmy Stanley z tarczą 125mm, ma na wyposażeniu 2 akumulatory o pojemności 4,0Ah i ładowarkę.
Całość pakowana w praktycznej walizce transportowej.
Szlifierka posiada mocną, ergonomiczną konstrukcję i niezawodny, wytrzymały silnik z wymiennymi szczotkami chłodzony wentylatorem.
Stalowa przekładnia zapewnia wytrzymałość i niski poziom wibracji, zwiększając tym samym wydajność pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szlifierka kątowa akumulatorowa 125mm, XR 18V Li-Ion Stanley SFMCG400M2K:
- szlifierka kątowa SFMCG400 posiada stalową przekładnię, która zapewnia dużą wytrzymałość oraz niskie wibracje. Podnosi to komfort pracy i zwiększa wydajność,
- kątówka wyposażona jest w mocny silnik i tarczę o średnicy 125mm,
- szybko przestawialna (beznarzędziowo) osłona tarczy ułatwia jej mocowanie w różnych pozycjach, a blokada wrzeciona ułatwia szybką wymianę tarcz,
- szlifierka kątowa jest wyposażona w przycisk blokujący wyłącznik, zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem narzędzia
- nisko profilowa obudowa przekładni pozwala na wygodny dostęp w ciasnych przestrzeniach,
- rękojeść boczna może być mocowana w 3 pozycjach,
- w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w mocny kufer transportowy.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ SFMCG400:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- wymiary: 459 x 172 x 337 mm,
- waga (EPTA): 2,82 kg.
W skład zestawu SFMCG400M2k Stanley wchodzą:
- 2 x akumulator 4,0Ah SFMCB204,
- 1 x ładowarka uniwersalna,
- 1 x walizka,
- rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- Instrukcja
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,82 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 4,0Ah SFMCB204, 1 x ładowarka uniwersalna, 1 x walizka, rękojeść boczna, osłona tarczy, klucz do tarcz, Instrukcja |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 459 x 172 x 337 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048724156 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 14.700 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
