akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm 18V 3x5,0Ah Makita [DGA513RT3J]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA513RT3J
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18683 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V MAKITA DGA513RT3J z tarczą 125 mm w zestawie z trzema akumulatorami 5,0 Ah i ładowarką, całość pakowana w systemowej walizce MakPac.
Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym BLDC i płynną regulacja obrotów. Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz funkcję automatycznego wyłączenia narzędzia (kick-back) w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.
Szlifierka kątowa automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy do wykonywanej pracy, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych.
Szlifierka kątowa 18V Makita DGA513RT3J:
- Akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm zasilana akumulatorem Li-Ion 18V,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- Technologia ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- Technologia AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- Regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- Funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- Ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort użytkowania,
- Obwód zabezpieczający akumulatory przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem,
- Funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
- Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 3 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką,
PARAMETRY SZLIFIERKI KĄTOWEJ DGA513RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 5.0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3000 - 8500 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 382 mm,
- waga: 2,4-3,0 kg.
Wyposażenie szlifierki kątowej DGA513RTJ Makita:
- osłona tarczy szlifierskiej 125mm (123145-8),
- uchwyt boczny (158237-4),
- ładowarka DC18RC (195584-2),
- kołnierz mocujący (224447-6),
- nakrętka kołnierza (224554-5),
- klucz do nakrętki kontrującej (782423-1),
- walizka systemowa MAKPAC typ 3 (821551-8),
- tarcza do szlifowania zgrubnego (A-80656),
- wkład do walizki MAKPAC,
- 3 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- instrukcja obsługi
Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 Ah
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 3 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | 3 akumulatory BL1850B (18 v / 5,0 ah), ładowarka DC18RC (195584-2), osłona tarczy szlifierskiej 125mm (123145-8), uchwyt boczny (158237-4), kołnierz mocujący (224447-6), nakrętka kołnierza (224554-5), klucz do nakrętki kontrującej (782423-1), tarcza do szlifowania zgrubnego (A-80656), walizka systemowa MAKPAC typ 3 (821551-8), wkład do walizki MAKPAC |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000-8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 382 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381720687 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
