akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V, 3x5.0Ah, Makita [DGA504RT3J]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA504RT3J
1777,26zł brutto
1444,93zł netto
1926,18zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17772 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V MAKITA DGA504RT3J z tarczą 125mm w zestawie z 3 akumulatorami 5,0Ah i szybką ładowarką, całość pakowana w walizce transportowej MAKPAC.
Lekka i poręczna szlifierka kątowa z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, automatyczną kontrolą prędkości obrotowej i funkcją antyrestart.
Szlifierka wykonana w technologii XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, przeznaczona do zastosowań profesjonalnych.
akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V DGA504RT3J Makita
- szlifierka kątowa DGA504 z tarczą o średnicy 125mm z 3 akumulatorami Li-Ion 18V o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizkę transportową MAKPAC
- szlifierka kątowa posiada bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC o świetnych parametrach pracy
- zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem anty-restart
- lekka konstrukcja, wąska obudowa silnika pozwala na wygodną pracę i ułatwia manewrowanie podczas pracy w trudno dostępnych miejscach
- szlifierka produkowana jest w technologii XPT o podwyższonej odporności na pył i wilgoć
- szlifierka wyposażona jest w system constant electronic zapewniający zachowanie obrotów niezależnie od obciążenia
Dane techniczne szlifierki kątowej DGA504 Makita
- Napięcie zasilania: 18 V
- Typ akumulatorów: Li-ion
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8500 obr./min
- Średnica tarczy: 125 mm
- Średnica otworu tarczy: 22,23 mm
- Wymiary (długość całkowita): 362 mm
- Waga (EPTA): 2,26 - 3,73 kg
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
W skład zestawu DGA504RT3J wchodzi:
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 3 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,26 kg |
| na wyposażeniu: | 3 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah, ładowarka, uchwyt boczny, osłona tarczy, walizka |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 362 x szer 140 x wys 145 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381840903 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
